Očkovat, když je rodič nastydlý?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 20.02.11 17:55
Očkovat když je rodič nastydlý

Ahoj,
zítra bychom měli očkovat poslední (posilující) dávku Prevenaru. Jenže já se ráno probudila s ukrutnou rýmou, zalehlýma ušima a kašlem, asi mne včera ofouklo na procházce. Dítě je zatím zdravé, ale netuším co mi je, jestli se z toho třeba nevyklube něco infekčního, abych syna nenakazila. Co byste dělali vy? Jeli byste zítra očkovat?

Reakce:
asha
Nadpozemská drbna 29590 příspěvků 1 inzerát 20.02.11 18:00

Ja bych v tomhle stavu nevystrcila nos z domu. Jednak nechci nikoho nakazit a jednak mi kazdy vylet nemoc akorat zhorsi.
A dite bych ockovat nenechala, ani kdyz by ho tam vzal nekdo jiny, muze byt v inkubacce.

Karku
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 20.02.11 18:01
ahoj,

mě se teda doktorka nikdy nezeptala jestli mi něco není, že by se malá nakazila..ale je fakt, že když jsem k ní přišla na očkování a malé ráno začala rýma, tak mi řekla ať přijdu za 4 dny, že když to nic nebude, tak to naočkujem..nic to nebylo a k doktorce to mám kousíček..ale pokud by malé nic nebylo, nechala bych naočkovat..tak ti přeju ať je všechno ok :palec: :palec:

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 20.02.11 18:04

za sebe nenechala.Podle toho,jak tento rok chytame vsichni vsechno navzajem od sebe… :roll:
Nenechala.Moje dr.by ani v tomto pripade sama od sebe neockovala.

barah
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 20.02.11 18:07

Já bych taky raději počkala…

Rose-k
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.11 18:25

Já bych taky naočkovat nedala,může to mít už v sobě.Taky jsem s dr.uhádala odsun,to března to počká :wink:Taky máme jít na poslední Prevenar…

marwena
Extra třída :D 10184 příspěvků 20.02.11 18:39

taky bych nenechala naočkovat,jednou jsem taky byla nemocná a šel místo mně s malou na prohlídku tatínek a zároveň měla malá dostat očkování,a když dr slyšela,že jsem nemocná,tak očkování odsunula

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 20.02.11 20:06

Já bych nenechala, počkala bych pár dní, jestli z toho něco bude nebo ne.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 21.02.11 13:46

Díky za odpovědi, nakonec jsme nešli, radši počkáme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >