Reklama

Očkovat, když je rodič nastydlý?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 20.02.11 17:55
Očkovat když je rodič nastydlý

Ahoj,
zítra bychom měli očkovat poslední (posilující) dávku Prevenaru. Jenže já se ráno probudila s ukrutnou rýmou, zalehlýma ušima a kašlem, asi mne včera ofouklo na procházce. Dítě je zatím zdravé, ale netuším co mi je, jestli se z toho třeba nevyklube něco infekčního, abych syna nenakazila. Co byste dělali vy? Jeli byste zítra očkovat?

Reklama

Reakce:

asha
Nadpozemská drbna 29587 příspěvků 20.02.11 18:00

Ja bych v tomhle stavu nevystrcila nos z domu. Jednak nechci nikoho nakazit a jednak mi kazdy vylet nemoc akorat zhorsi.
A dite bych ockovat nenechala, ani kdyz by ho tam vzal nekdo jiny, muze byt v inkubacce.

Karku
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 20.02.11 18:01
ahoj,

mě se teda doktorka nikdy nezeptala jestli mi něco není, že by se malá nakazila..ale je fakt, že když jsem k ní přišla na očkování a malé ráno začala rýma, tak mi řekla ať přijdu za 4 dny, že když to nic nebude, tak to naočkujem..nic to nebylo a k doktorce to mám kousíček..ale pokud by malé nic nebylo, nechala bych naočkovat..tak ti přeju ať je všechno ok :palec: :palec:

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 20.02.11 18:04

za sebe nenechala.Podle toho,jak tento rok chytame vsichni vsechno navzajem od sebe… :roll:
Nenechala.Moje dr.by ani v tomto pripade sama od sebe neockovala.

barah
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 20.02.11 18:07

Já bych taky raději počkala…

Rose-k 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.11 18:25

Já bych taky naočkovat nedala,může to mít už v sobě.Taky jsem s dr.uhádala odsun,to března to počká :wink:Taky máme jít na poslední Prevenar…

marwena
Extra třída :D 10184 příspěvků 20.02.11 18:39

taky bych nenechala naočkovat,jednou jsem taky byla nemocná a šel místo mně s malou na prohlídku tatínek a zároveň měla malá dostat očkování,a když dr slyšela,že jsem nemocná,tak očkování odsunula

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 20.02.11 20:06

Já bych nenechala, počkala bych pár dní, jestli z toho něco bude nebo ne.

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 21.02.11 13:46

Díky za odpovědi, nakonec jsme nešli, radši počkáme.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >