Reklama

1.vyšetření v očním centru Kukátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mikys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 14.01.18 16:18
Ocni centr.Kukatko- 1.vysetreni

Dobry den,
Jsme se synem objednani na vysetreni do Kukatka. Kvuli silhani a podezreni na tupozrakost. Jsou mu 4 roky, mame uz za sebou jinde vysetreni dioptrii -ma v norme. Ale silha a podle dom. testu je tupozraky. V mailu mi z Kukatka poslali info, ze vysetreni trva 3hodiny. To je opravdu tak dlouhe? Maly nema rad navstevy lekaru a vetsinou je nespolupracujici. Co tam tak dlouho s nim proboha budou delat? ;) mate zkusenosti?

Reklama

Reakce:

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 14.01.18 16:21

Byla jsem v Kukátku s dcerou 3roky už 2×. Je to tam na dlouho. Absolvuješ hodně vyšetření a na každou ordinaci se musí čekat. Plus opravdu velké množství dětí.

cecetka
Kelišová 7217 příspěvků 14.01.18 16:56

@Mikys Bud rada, ze ti dite poradne vysetri a neodbydou ho za 10 minut. Pokud ma nabeh na tupozrakost (s tim souvisi silhani), pak je nejvyssi cas nasadit okluzor. A never recem, ze to nepomaha. Pomaha, syn uz ani brylecky nepotrebuje.

Mikys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 14.01.18 17:03

Samosrejme jsem rada, ze ho poradne vysetri, jen mi jde o to, aby to maly zvladnul. Ja to prave pochopila tak, ze 3hodiny ho budou vysetrovat. Nevedela jsem, ze se mezitim ceka.

Lucaluc1
Kecalka 345 příspěvků 14.01.18 17:04

Já absolvovala se synem a opravdu jsme tam 3 hodiny strávila, je několik vyšetření, na která se postupně čeká, na dobu čekání je tam docela pěkná herna, pro čtyřletého postačí. Myslím, že s nespolupracu­jícími dětmi mají zkušenost, neboj se toho, určitě to za to stojí.

tulipán
Závislačka 2973 příspěvků 14.01.18 17:19

A vcem je vysetreni zde lepsi nez u bezneho detskeho ocare? Diky za vysvetleni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >