1.vyšetření v očním centru Kukátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mikys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 14.01.18 16:18
Ocni centr.Kukatko- 1.vysetreni

Dobry den,
Jsme se synem objednani na vysetreni do Kukatka. Kvuli silhani a podezreni na tupozrakost. Jsou mu 4 roky, mame uz za sebou jinde vysetreni dioptrii -ma v norme. Ale silha a podle dom. testu je tupozraky. V mailu mi z Kukatka poslali info, ze vysetreni trva 3hodiny. To je opravdu tak dlouhe? Maly nema rad navstevy lekaru a vetsinou je nespolupracujici. Co tam tak dlouho s nim proboha budou delat? ;) mate zkusenosti?

Reklama

Reakce:

Claire00
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 14.01.18 16:21

Byla jsem v Kukátku s dcerou 3roky už 2×. Je to tam na dlouho. Absolvuješ hodně vyšetření a na každou ordinaci se musí čekat. Plus opravdu velké množství dětí.

cecetka
Kelišová 7148 příspěvků 14.01.18 16:56

@Mikys Bud rada, ze ti dite poradne vysetri a neodbydou ho za 10 minut. Pokud ma nabeh na tupozrakost (s tim souvisi silhani), pak je nejvyssi cas nasadit okluzor. A never recem, ze to nepomaha. Pomaha, syn uz ani brylecky nepotrebuje.

Mikys
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 14.01.18 17:03

Samosrejme jsem rada, ze ho poradne vysetri, jen mi jde o to, aby to maly zvladnul. Ja to prave pochopila tak, ze 3hodiny ho budou vysetrovat. Nevedela jsem, ze se mezitim ceka.

Lucaluc1
Kecalka 345 příspěvků 14.01.18 17:04

Já absolvovala se synem a opravdu jsme tam 3 hodiny strávila, je několik vyšetření, na která se postupně čeká, na dobu čekání je tam docela pěkná herna, pro čtyřletého postačí. Myslím, že s nespolupracu­jícími dětmi mají zkušenost, neboj se toho, určitě to za to stojí.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 14.01.18 17:19

A vcem je vysetreni zde lepsi nez u bezneho detskeho ocare? Diky za vysvetleni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama