Očr a odjela jsem na dovolenou. Bude v práci průšvih?

142
16.4.17 20:22

Očr a odjela jsem na dovolenou bude v praci pruser?

Dobry den, zacnu poporadku. Minuly mesic jsem zadala zamestnavatele o volno na 14.4 protoze jsme meli naplanovanou dovolenou a v rozpisu smen jsem pak mela od 15.4 do 18.4 stejnak sve osobni volno. Rekla mi ze neni problem a ma dostatek lidi na ten dany den, kdy jsem chtela volno. Ale bohuzel jsem musela nastoupit na ocr 4.4 kvuli nemoci deti a to jsem jeste vlastne 3 dny odpracovala na ocr odpoledni protoze nebyli lidi a potrebovali vypomoct… U dr jsem zamozdrrjmne pred odjezd na dovolenou zadala o ukonveni paragrafu, ale rekla, ze mi ho ukoncit nemuze ukoncit protoze deti musi pokracovat v nemocenske lecbe tak jsme tedy odjeli na dovoleno bez deti a o deti je postarono a pokracujou v lecbe… Muj zamestnavatel se to dozvedel a napsal mi verejne chutnou zpravu, ze pokud mam hlidani tak proc jim neprijdu pomoct za lidi, kteri delaji za me! Budu mit stoho problem, ze jsem odjela na ocr na dovilenou? Dekuji za kometare

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8234
16.4.17 20:26

@Lindaaa93 Nějak nechápu proč ti doktorka OČR neukončila? Stejně nejsi s dětmi a v léčbě se snad dá pokračovat i když to OČR nemáš :nevim: Od 15.4 do 18.4 jsi měla mít svoje volno a byl ti řečeno že to problém není, tak nějak nechápu kde se ten problém najednu vzal? A jak na to přišel zaměstnavatel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18099
16.4.17 20:32

No od tebe to fér není a jako kolegové budou hodně naštvaný. volno si měla slíbené měla jsi to ukončit navíc nevím jestli jsi neporušila podmínky očr :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17462
16.4.17 20:32

@arinecka Tak ten problem patrne vznikl, ze za zakladatelku zastupovali lide v dobe, kdy se predpokladala jeji pritomnost na pracovisti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21488
16.4.17 20:37
@Lindaaa93 píše:
Dobry den, zacnu poporadku. Minuly mesic jsem zadala zamestnavatele o volno na 14.4 protoze jsme meli naplanovanou dovolenou a v rozpisu smen jsem pak mela od 15.4 do 18.4 stejnak sve osobni volno. Rekla mi ze neni problem a ma dostatek lidi na ten dany den, kdy jsem chtela volno. Ale bohuzel jsem musela nastoupit na ocr 4.4 kvuli nemoci deti a to jsem jeste vlastne 3 dny odpracovala na ocr odpoledni protoze nebyli lidi a potrebovali vypomoct… U dr jsem zamozdrrjmne pred odjezd na dovolenou zadala o ukonveni paragrafu, ale rekla, ze mi ho ukoncit nemuze ukoncitprotoze deti musi pokracovat v nemocenske lecbe tak jsme tedy odjeli na dovoleno bez deti a o deti je postarono a pokracujou v lecbe… Muj zamestnavatel se to dozvedel a napsal mi verejne chutnou zpravu, ze pokud mam hlidani tak proc jim neprijdu pomoct za lidi, kteri delaji za me! Budu mit stoho problem, ze jsem odjela na ocr na dovilenou? Dekuji za kometare

To je přeci nesmysl, že ti paragraf nemůže ukončit. Nevěřím, že to doktorka takhle řekla, když jsi jí oznámila, že paragraf už nepotřebuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
16.4.17 20:37

@arinecka ocr mi neukoncila protoze prej kdyz nejsou deti zcela vylecene tak mi ho ukoncit nemuze…zjistil to na facebooku kde jsem byla oznacena pritelem ze jsme na danem miste… Samozdrejme ze jsem si danou smenu nahradila pri ocr a taky dalsi dny jsem jim pomohla… Muzu mit stoho nejaky postih kdyz jsem odjela na ocr? Nedava mi to rozum, kdyz pri ocr muzu chodit do prace a, kdyz mam o deti postarane tak na dovolenou nemuzu? A to jsem ji jeste hlasila 14 predem pred nastupem na ocr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17462
16.4.17 20:38

@hanka.br. Hlavne ocr se snad da i prerusit, pripadne vystridat s otcem deti, ne? Nechapu jiz to pracovani pri ocr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19071
16.4.17 20:40

@Lindaaa93 Co mas za debilni doktorku? OCR muzes ukoncit kdykoliv, to prece neznamena, ze se deti nebudou dal lecit. Taky jsem byla se synem doma jen par dni, pak jsem sla do prace a on se dal lecil pod dohledem babicky jeste mesic. Priste at ti nerika takovou kravinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
16.4.17 20:41

No já nevím, jako myslím, že nemůžeš, na očr přeci nejsou žádná omezení vycházek, která musíš dodržovat, když na očr pracuješ, to jim nevadí. Ale ne, právně jsi neudělal nic.

Příspěvek upraven 16.04.17 v 20:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19071
16.4.17 20:42

Podle me se ale na ocr nesmi do prace ne? Nebo to zakon umoznuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21488
16.4.17 20:42
@Lindaaa93 píše:
@arinecka ocr mi neukoncila protoze prej kdyz nejsou deti zcela vylecene tak mi ho ukoncit nemuze…zjistil to na facebooku kde jsem byla oznacena pritelem ze jsme na danem miste… Samozdrejme ze jsem si danou smenu nahradila pri ocr a taky dalsi dny jsem jim pomohla… Muzu mit stoho nejaky postih kdyz jsem odjela na ocr? Nedava mi to rozum, kdyz pri ocr muzu chodit do prace a, kdyz mam o deti postarane tak na dovolenou nemuzu? A to jsem ji jeste hlasila 14 predem pred nastupem na ocr?

Myslím, že lžeš. Tys jí řekla, že máš dovolenou a tudíž očr nepotřebuješ, protože se o své děti můžeš starat v době své dovolené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21488
16.4.17 20:43
@Pherenike píše:
@Lindaaa93 Co mas za debilni doktorku? OCR muzes ukoncit kdykoliv, to prece neznamena, ze se deti nebudou dal lecit. Taky jsem byla se synem doma jen par dni, pak jsem sla do prace a on se dal lecil pod dohledem babicky jeste mesic. Priste at ti nerika takovou kravinu.

Já bych byla opatrná na soudy ohledně debilní doktorky. Bůh ví, jak to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2975
16.4.17 20:43

Pokud jsi na OČR, nikdo Tě nekontroluje, takže klidně můžeš jet na dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
16.4.17 20:44
@Pherenike píše:
Podle me se ale na ocr nesmi do prace ne? Nebo to zakon umoznuje?

edit, no vidíš, tak umožňuje

Příspěvek upraven 16.04.17 v 20:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
16.4.17 20:45

Nevim proc mi dr paragraf neukoncila nevim kde se stala chyba ocr mam poprve. Dr mi i rekla ze pokud chodim doprace na ocr tak jen pri ukonceni mi zamestnavatel napise ze zadu kdyz jsem byla v praci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama