OCR jednodenní hospitalizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

e008
Závislačka 3135 příspěvků 44 inzerátů 15.12.17 16:51
OCR jednodenni hospitalizace

Zdravim, nevite, kdo vypisuje ocr v pripade jednodenni hospitalizace na odstraneni nosni mandle u 3 leteho? Je tam s nim manzel. Volno vyplytval na obihani dr ohledne potrebnych vysetrenich, tak toto bych chtela aspon na ocr… V nemocnici se tvari, ze vubec nevi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 15.12.17 17:02

@e008 vzhledem k tomu, že je v nemocnici, tak ta nemocnice. Nebo potom vaše praktická, ale udělat to mají tam, kde jsou.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 15.12.17 17:03

@e008 Muz je hospitalizovany spolu s ditetem? Pokud ano, nebude mit ocr, ale nemocenskou, kterou vystavi v nemocnici. OCR az po propusteni.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47277 příspěvků 15.12.17 17:06
@Cuddy píše:
@e008 Muz je hospitalizovany spolu s ditetem? Pokud ano, nebude mit ocr, ale nemocenskou, kterou vystavi v nemocnici. OCR az po propusteni.

mě dali očr.

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 15.12.17 17:06

Je to tak, očr na hospitalizované dítě nelze, jedině nemocenská.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 15.12.17 17:09

@Lama Lam Mne ne, cimz me nastvali, v ocr jsou placene vsechny dny, pri nemocenske ne. Ale prijde mne to logicke, jsem pacient, pojistovna plati muj pobyt, tak nemocendka.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47277 příspěvků 15.12.17 17:15
@Cuddy píše:
@Lama Lam Mne ne, cimz me nastvali, v ocr jsou placene vsechny dny, pri nemocenske ne. Ale prijde mne to logicke, jsem pacient, pojistovna plati muj pobyt, tak nemocendka.

já nevim, já to moc neřešila. co dali, to dali.

e008
Závislačka 3135 příspěvků 44 inzerátů 15.12.17 17:21

@Cuddy A ma na ni narok, kdyz jsem doma s druhym ditetem, miminek ja?

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 15.12.17 17:28

@e008 Ano, ma. Nemel by na to mimco, ale na starsi ma.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 15.12.17 18:18
@Cuddy píše:

ne, bude mít očr. My to vystavovali dětem unás na odd, ale když jsem byla teď se synem na JCH tak jsem si pro očr byla u pediatra, ale v nemocnici mi to nabízeli. Asi bych zavolala na odd, kde máte ležet a když řeknou, že nedají, tak si říct pediatrovi

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 15.12.17 18:19
@e008 píše:
@Cuddy A ma na ni narok, kdyz jsem doma s druhym ditetem, miminek ja?

Ano, ale jen po dobu hospitalizace, nemůže pak být s dítětem doma další dobu

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 15.12.17 19:43

@králíkovna S tim starsim muze byt doma otec jak chce, proc by nemohl. Na mladsi, dokud zena pobira rodicak, muze cerpat ocr jen matka. Pripadne otec muze mit ocr i na mladsi, ale neplacene.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 15.12.17 19:52

@Cuddy Doktor mi to tak vysvětloval, že pokud já su na RD tak manžel může mít placené očr jen po dobu hospitalizace, pak už ne. Může mít očr taky pokud onemocním já a nejsu schopná se postarat o děti. ALe je nesmysl, aby byla matka na rd s jedním dítětem a s druhým otec na očr.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15095 příspěvků 15.12.17 19:57
@králíkovna píše:
@Cuddy Doktor mi to tak vysvětloval, že pokud já su na RD tak manžel může mít placené očr jen po dobu hospitalizace, pak už ne. Může mít očr taky pokud onemocním já a nejsu schopná se postarat o děti. ALe je nesmysl, aby byla matka na rd s jedním dítětem a s druhým otec na očr.

Neni, rp se tyka nejmladsiho ditete v rodine, neovlivnuje zadne jine. Navic matka pobirajici rp nemusi byt na rd. Vem si situaci, chodim do prece, pro mladsi dite, na ktere pobiram rp, mam zajistene hlidani a onemocni starsi dite. Proc bych musela zustat doma ja, proc by nemohl byt doma muz? Ja jako osoba pobirajici rp musim zajistit jen toto dite, zadne jine, tam uz se muze uplatnit i druhy rodic.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 15.12.17 20:14

@Cuddy akorát že já byla se starším synem v nemocnici a manžel s mladší dcerou doma i když na ni beru RP. Očr dostal placené jen na tu dobu hospitalizace a RP nám nikdo nekrátil. Jak to je když matka chodí do práce a bere RP to nevím. Za 5 let práce v dětské nemocnici jsem neviděla, aby měl hospitalizovaný rodič psanou nemocenskou. Vždycky očr. Rodič není přijímán k hospitalizaci, ale jako průvodce hospitalizovaného pacienta. Tak je všude vykazován

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama