OČR - mladší otevírají MŠ, potřebujeme přehodit OČR na starší

898
6.5.20 05:37

OČR - mladší otevírají MŠ, potřebujeme přehodit OČR na starší

Dobrý den. Neví někdo, zda lze po skončení OČR v souvislosti s uzavřením MŠ (mladší, na kterou muž OČR pobírá, otevírají MŠ 11.5.) přejít plynule na OČR na starší (té otevírají školu až 25.5., je jí 11 let, jelikož se na začátku nevědělo, jestli zvednou věkovou hranici pro pobírání OČR, vzal si ho muž raději na mladší)? Řeší to také někdo? Na ČSSZ se tradičně nedá dovolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

190
6.5.20 06:41

Myslím, že normálně doneseš / dodáš papír ze školy od data 11.5 na starší dceru. Co jiného by se dala dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
6.5.20 09:52

Já kvůli tomu volala na čssz, tam mi řekli, že s tím by neměl být problém, že stačí nahlásit v práci, aby to ukončili na mladší dítě a donést novou žádost vystavenou školou na dítě starší. tak snad to tak půjde, protože řeším to. samé..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
528
7.5.20 13:12

Já řěším též a taky bych řekla, že stačí donést novou žádost na starší dítě. A ta původní OCR se ukončí jak? Víte někdo? Skončí tím, že přestanu dodávat výkaz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
7.5.20 14:08
@lapagerie píše:
Já řěším též a taky bych řekla, že stačí donést novou žádost na starší dítě. A ta původní OCR se ukončí jak? Víte někdo? Skončí tím, že přestanu dodávat výkaz?
řekli mi, že jen nahlásím v práci, že ukončuji OČR na jedno dítě a donesu žádost ze školy na dítě druhé. že se o to ukončení postará zaměstnavatel.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama