OČR na dítě, které má školku v provozu?

Anonymní
25.3.20 17:42

OČR na dítě, které má školku v provozu?

Nevíte prosím, jak je to teď s OČR na dítě, které má školku stále v provozu a nechci ho tam dávat z preventovních důvodů, vzhledem k tomu, že patřím do rizikové skupiny a vážně si nemůžeme dovolit onemocnět? Četla jsem, že padl nějaký návrh, že by tady byla i tato možnost? Nikde to nemůžu dohledat..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1817
25.3.20 17:48

Ne, taková možnost není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18156
25.3.20 18:02
@Anonymní píše:
Nevíte prosím, jak je to teď s OČR na dítě, které má školku stále v provozu a nechci ho tam dávat z preventovních důvodů, vzhledem k tomu, že patřím do rizikové skupiny a vážně si nemůžeme dovolit onemocnět? Četla jsem, že padl nějaký návrh, že by tady byla i tato možnost? Nikde to nemůžu dohledat..

no a ty pracujes kde, ze je pro tebe vetsi riziko dite ve skolce nez ty v práci. Pokud jsi nemocny, nemohla bys to vyresit nemocenskou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29548
25.3.20 19:57

Přímo na Fb stránkách Maláčove se někdo ptal, jestli může čerpat OCR na dítě, které má školku v provozu. Odpověď paní ministryně byla ANO, MUZETE.
Naše skolka je taky v provozu, protože zůstala pro děti rodičů z IZS a zdravotních sester a rodiče berou normálně OCR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 20:04

@Jana206 to by bylo super, nevíte kde žádat, do vystaví formulár? Ani na stránkách cssz ani ministerstva soc. věcí, jsem to nikde nenašla

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 20:09

@Adelka951 a nějaká jiná možnost, aby muž mohl zůstat doma a nemusel sebe a nás vystavovat zvýšenému riziku, když dělá ve firmě s x lidma a jediné firemní hygienické opatření je max desinfekční gel a roušky, které si má každý na vlastní náklady donést a někteří mají jednu roušku na celou směnu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 20:11

@Cuddy Nemohla. Mám invalidní důchod a jde mi o muže, aby nezvyšoval riziko nákazy a nebyl teď mezi lidmi.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 20:20

@Jana206 tak ani na jejím Fb to nikde nevidím, jen že je to tedy do 13 let, po celou dobu corona a že škola nebo školka musí být zavřená.. jinak nic..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama