OCR na mě, po porodu

1
23.3.21 22:20

OCR na mě, po porodu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by si mohla moje matka vzít OCR na me, po porodu. Vsude se pise jen o ocr na dite, ale na to by matka nemela nárok, protože s nami nebydli ve stejné domácnosti. Takže můj dotaz je, může a za jakých podmínek si vzít moje matka ocr, aby se starala o syna, kdyz budu mit po porodu? Planuji porod ambulantně, pokudbude možné. Děkuji předem za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7570
23.3.21 22:33

Nelze, musíte bydlet ve stejné domácnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1910
23.3.21 23:43

Lze, ale bez penez. Jenom jako omluvenka do prace. Ted jsme to resili v rodine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
24.3.21 05:49

Nelze, buď ať se stará zdarma, nebo se budeš muset postarat sama, když chceš ambulantní porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
24.3.21 06:58
@Umpala píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by si mohla moje matka vzít OCR na me, po porodu. Vsude se pise jen o ocr na dite, ale na to by matka nemela nárok, protože s nami nebydli ve stejné domácnosti. Takže můj dotaz je, může a za jakých podmínek si vzít moje matka ocr, aby se starala o syna, kdyz budu mit po porodu? Planuji porod ambulantně, pokudbude možné. Děkuji předem za odpovědi.

O dite se prece postara jeho otec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75784
24.3.21 07:28
@cecetka píše:
O dite se prece postara jeho otec.

a může si na to vzít ten týden pro otce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3057
24.3.21 10:52

Nelze to tak, co otec dítěte? Když chceš rodit takto, tak to budeš muset asi zmáknout 🤷🏻‍♀️ Já ti nevím, ale po obou SC sem se o děti normálně starala, aj o sebe. Jen na noc si je brávaly sestřičky. Samozřejmě by to napsat šlo, že by měla omluvu do práce, ale neplacenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat