Očr nemoc a očr ze školky

Napsat příspěvek
12427
11.5.20 08:31

@vokishka Jojo, ja vim. Ale bojim se, ze to je hodne osemetna zalezitost-pokud by ho vzali vsem, povede to mozna k preplneni tech utazenych kapacit skol. Pokud ho nechaji vsem, povede to naopak k tomu, ze ve skolach skoro nikdo nebude :mrgreen: a pokud by ho nechali jen tem, co si nechaji deti doma, tak spousta lidi za slibenych 80% OCR radsi bude doma, nez za 100 pracovat :think: tezka otazka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12427
11.5.20 08:34

Osobne bych volila snizene OCR treba jen na 50% a podporu pro zamestnavatele, aby umoznili zkracene uvazky. Vsak jde jen o mesic. I kdyz teda jak bude spousta rodicu resit prazdniny, to jsem taky zvedava. Mnozi meli ted narizene dovolene, pripadne nejistou pozici v praci (nato, aby zadali treba neplacene volno nebo delsi dovolenou v kuse), tabory pojedou urcite jen nektere, spouste zrizovatelum se nepodari to rozjet za danych podminek, o babicky se mnoho lidi boji… Uz me ta situace fakt toci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40464
11.5.20 11:33
@unuděná píše:
Aha, ja to pochopila tak, ze ucis distancne ted, kvuli uzavreni skol, ne bezne.

A ten zbytek je nesmysl a alibismus vlady:zadne dite do skoly nemusi, ale uz nebudeme vyplacet OCR :nevim: https://www.novinky.cz/…vne-40322436?…

@vokishka
Kez by to tak bylo. U nas se o nicem takovem zatim vibec nemluvilo a to uz nam prislo nekolik stran s podminkami nastupu a zpusoby fungovani skoly.

Pockame si holt na hlasovani vlady, ma probihat snad v tomto tydnu, tak budeme mit jasneji. Adamcova to hezky popisovala v otazkach VM :palec:

druhy stupen se uci distancne az do konce skolniho roku, 2. stupen pujde do skoly az v zari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 19:03

Ahoj, chci se zeptat, mám dceru ve školce, OČR jsem čerpala pár dní na konci dubna a pak do 11.5. než nám otevřeli školku, teď dcera začala kašlat a řekli mi, že si ji mám nechat doma, tak bych se chtěla zeptat, protože v tom mám zmatek, můžu zase najet na to OČR a vypsat ten výkaz na konci měsíce, jako jsem psala za duben a květen, kdy jsem byla v práci a kdy ne nebo jak to funguje dál? Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
59332
18.6.20 19:09
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, mám dceru ve školce, OČR jsem čerpala pár dní na konci dubna a pak do 11.5. než nám otevřeli školku, teď dcera začala kašlat a řekli mi, že si ji mám nechat doma, tak bych se chtěla zeptat, protože v tom mám zmatek, můžu zase najet na to OČR a vypsat ten výkaz na konci měsíce, jako jsem psala za duben a květen, kdy jsem byla v práci a kdy ne nebo jak to funguje dál? Moc děkuji

Ano, do 30.6.muzes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 19:22
@martina.se píše:
Ano, do 30.6.muzes

Takže nepotřebuji k doktorce? Já se v tom vůbec nevyznám, já myslela, že už budu potřebovat od doktorky, když dcera už školku po znovuotevření navštěvovala.

• Nahlásit
  • Citovat
59332
18.6.20 19:25
@Anonymní píše:
Takže nepotřebuji k doktorce? Já se v tom vůbec nevyznám, já myslela, že už budu potřebovat od doktorky, když dcera už školku po znovuotevření navštěvovala.

Ne.. Pokud jsi očr neukoncila ofiko v práci, můžeš v něm pokračovat.. Já si to nechala do 30.6. Jako pojistku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 19:39
@martina.se píše:
Ne.. Pokud jsi očr neukoncila ofiko v práci, můžeš v něm pokračovat.. Já si to nechala do 30.6. Jako pojistku..

Já v práci nic neukoncila, ani nevím, jak se to ukončuje, tak snad to vedoucí neukoncila za mě, že počítala, že už budu chodit celý červen, s tím jsem tedy počítala také.

• Nahlásit
  • Citovat
59332
18.6.20 20:38
@Anonymní píše:
Já v práci nic neukoncila, ani nevím, jak se to ukončuje, tak snad to vedoucí neukoncila za mě, že počítala, že už budu chodit celý červen, s tím jsem tedy počítala také.

Musela bys ukončeni nahlásit.. Takže teď v klidu, můžeš pokračovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 20:55

@martina.se
Moc děkuji, za informace.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...