Reklama

Očr - střídání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kackac31
Povídálka 21 příspěvků 27.11.17 14:12
očr - střídání

Holky, měla bych dotaz ohledně očr - jestli náhodou některá z vás nemáte podobnou zkušenost - malej je ode dneška nemocný, jsem tedy na paragrafu do neděle a chci se zeptat, je možné, abych šla v úterý, středu a čtvrtek do práce ( hlídat bude babička ) a s malým byla doma v pondělí, v pátek, v sobotu a v neděli? Hlídání jsem si totiž sehnala jenom na tyto dny. Nebudou s tím nějaké problémy? Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2655 příspěvků 27.11.17 14:13

Není, jenom to vyznač na zadní straně tiskopisu ošetřovačky

Bábrdl
Generální žvanilka 21157 příspěvků 27.11.17 14:18
@kackac31 píše:
Holky, měla bych dotaz ohledně očr - jestli náhodou některá z vás nemáte podobnou zkušenost - malej je ode dneška nemocný, jsem tedy na paragrafu do neděle a chci se zeptat, je možné, abych šla v úterý, středu a čtvrtek do práce ( hlídat bude babička ) a s malým byla doma v pondělí, v pátek, v sobotu a v neděli? Hlídání jsem si totiž sehnala jenom na tyto dny. Nebudou s tím nějaké problémy? Děkuji moc

To je v poho, běžně se to dělá.

Aspera
Generální žvanilka 20528 příspěvků 1 inzerát 27.11.17 14:24

@kackac31 tohle je úplně v pohodě jen to vyznačíš jak ty tak účetní na očr a nic se neřeší. Tohle dělám běžně.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48361 příspěvků 27.11.17 14:31

Todle není střídání, ale očr na jednu osobu, která odpracuje během očr nějaké směny. A jde to, bez problémů. Střídání ve smyslu změny pečujcí osoby lze, ale jen jednou

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.11.17 17:44

@kackac31 nebudou problémy, taky to tak dělám. V práci Ti pak odečtou ty směny, co jsi udělala - ty Ti normálně proplatí. Je to výhodnější pro všechny..

nozu
Extra třída :D 11572 příspěvků 27.11.17 18:45

@kackac31 hele a ty se potřebuješ střídat střídat s babičkou jenom v tom pobytu doma a nebo i v čerpání OČR a omluvě z práce pro babičku?
pokud jde jen o to, že máš OČR a některé dny ti bude babička hlídat a ty půjdeš do práce, tak je to OK. Na lístku na konci OČR jen vyplníš, které dny jsi pracovala, a ty dostaneš normálně zaplacené z práce, ale ne z OČR. Jen pozor na to, že se počítají do toho počtu 9 dní hrazených z OČR. Takže pokud z 9 hrazených dní jdeš 3 do práce, dostaneš zaplaceno jen 6 dní. Výplata OČR se o ty odpracované dny neprodlužuje a pokud bys měla OČR na déle než 9 kalendářních dní, což je možné, tak jsi zbytek doma zadarmo.
Pokud by ses chtěla s babičkou střídat na OČR kompletně, tedy že část bys vykazovala v práci ty a část babička, tak to bude náročnější, musí to přepisovat lékař, nejde to měnit na každý den a má to i další omezení.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >