Očr - střídání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kackac31
Povídálka 21 příspěvků 27.11.17 14:12
očr - střídání

Holky, měla bych dotaz ohledně očr - jestli náhodou některá z vás nemáte podobnou zkušenost - malej je ode dneška nemocný, jsem tedy na paragrafu do neděle a chci se zeptat, je možné, abych šla v úterý, středu a čtvrtek do práce ( hlídat bude babička ) a s malým byla doma v pondělí, v pátek, v sobotu a v neděli? Hlídání jsem si totiž sehnala jenom na tyto dny. Nebudou s tím nějaké problémy? Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 27.11.17 14:13

Není, jenom to vyznač na zadní straně tiskopisu ošetřovačky

Bábrdl
Generální žvanilka 20510 příspěvků 27.11.17 14:18
@kackac31 píše:
Holky, měla bych dotaz ohledně očr - jestli náhodou některá z vás nemáte podobnou zkušenost - malej je ode dneška nemocný, jsem tedy na paragrafu do neděle a chci se zeptat, je možné, abych šla v úterý, středu a čtvrtek do práce ( hlídat bude babička ) a s malým byla doma v pondělí, v pátek, v sobotu a v neděli? Hlídání jsem si totiž sehnala jenom na tyto dny. Nebudou s tím nějaké problémy? Děkuji moc

To je v poho, běžně se to dělá.

Aspera
Generální žvanilka 20026 příspěvků 1 inzerát 27.11.17 14:24

@kackac31 tohle je úplně v pohodě jen to vyznačíš jak ty tak účetní na očr a nic se neřeší. Tohle dělám běžně.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47274 příspěvků 27.11.17 14:31

Todle není střídání, ale očr na jednu osobu, která odpracuje během očr nějaké směny. A jde to, bez problémů. Střídání ve smyslu změny pečujcí osoby lze, ale jen jednou

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 27.11.17 17:44

@kackac31 nebudou problémy, taky to tak dělám. V práci Ti pak odečtou ty směny, co jsi udělala - ty Ti normálně proplatí. Je to výhodnější pro všechny..

nozu
Extra třída :D 11325 příspěvků 27.11.17 18:45

@kackac31 hele a ty se potřebuješ střídat střídat s babičkou jenom v tom pobytu doma a nebo i v čerpání OČR a omluvě z práce pro babičku?
pokud jde jen o to, že máš OČR a některé dny ti bude babička hlídat a ty půjdeš do práce, tak je to OK. Na lístku na konci OČR jen vyplníš, které dny jsi pracovala, a ty dostaneš normálně zaplacené z práce, ale ne z OČR. Jen pozor na to, že se počítají do toho počtu 9 dní hrazených z OČR. Takže pokud z 9 hrazených dní jdeš 3 do práce, dostaneš zaplaceno jen 6 dní. Výplata OČR se o ty odpracované dny neprodlužuje a pokud bys měla OČR na déle než 9 kalendářních dní, což je možné, tak jsi zbytek doma zadarmo.
Pokud by ses chtěla s babičkou střídat na OČR kompletně, tedy že část bys vykazovala v práci ty a část babička, tak to bude náročnější, musí to přepisovat lékař, nejde to měnit na každý den a má to i další omezení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama