Očr - střídání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kackac31
Povídálka 21 příspěvků 27.11.17 14:12
očr - střídání

Holky, měla bych dotaz ohledně očr - jestli náhodou některá z vás nemáte podobnou zkušenost - malej je ode dneška nemocný, jsem tedy na paragrafu do neděle a chci se zeptat, je možné, abych šla v úterý, středu a čtvrtek do práce ( hlídat bude babička ) a s malým byla doma v pondělí, v pátek, v sobotu a v neděli? Hlídání jsem si totiž sehnala jenom na tyto dny. Nebudou s tím nějaké problémy? Děkuji moc

Reakce:

Elishka1
Závislačka 2779 příspěvků 27.11.17 14:13

Není, jenom to vyznač na zadní straně tiskopisu ošetřovačky

Bábrdl
Generální žvanilka 21674 příspěvků 27.11.17 14:18
@kackac31 píše:
Holky, měla bych dotaz ohledně očr - jestli náhodou některá z vás nemáte podobnou zkušenost - malej je ode dneška nemocný, jsem tedy na paragrafu do neděle a chci se zeptat, je možné, abych šla v úterý, středu a čtvrtek do práce ( hlídat bude babička ) a s malým byla doma v pondělí, v pátek, v sobotu a v neděli? Hlídání jsem si totiž sehnala jenom na tyto dny. Nebudou s tím nějaké problémy? Děkuji moc

To je v poho, běžně se to dělá.

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 21082 příspěvků 1 inzerát 27.11.17 14:24

@kackac31 tohle je úplně v pohodě jen to vyznačíš jak ty tak účetní na očr a nic se neřeší. Tohle dělám běžně.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49431 příspěvků 4 inzeráty 27.11.17 14:31

Todle není střídání, ale očr na jednu osobu, která odpracuje během očr nějaké směny. A jde to, bez problémů. Střídání ve smyslu změny pečujcí osoby lze, ale jen jednou

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.11.17 17:44

@kackac31 nebudou problémy, taky to tak dělám. V práci Ti pak odečtou ty směny, co jsi udělala - ty Ti normálně proplatí. Je to výhodnější pro všechny..

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 27.11.17 18:45

@kackac31 hele a ty se potřebuješ střídat střídat s babičkou jenom v tom pobytu doma a nebo i v čerpání OČR a omluvě z práce pro babičku?
pokud jde jen o to, že máš OČR a některé dny ti bude babička hlídat a ty půjdeš do práce, tak je to OK. Na lístku na konci OČR jen vyplníš, které dny jsi pracovala, a ty dostaneš normálně zaplacené z práce, ale ne z OČR. Jen pozor na to, že se počítají do toho počtu 9 dní hrazených z OČR. Takže pokud z 9 hrazených dní jdeš 3 do práce, dostaneš zaplaceno jen 6 dní. Výplata OČR se o ty odpracované dny neprodlužuje a pokud bys měla OČR na déle než 9 kalendářních dní, což je možné, tak jsi zbytek doma zadarmo.
Pokud by ses chtěla s babičkou střídat na OČR kompletně, tedy že část bys vykazovala v práci ty a část babička, tak to bude náročnější, musí to přepisovat lékař, nejde to měnit na každý den a má to i další omezení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >