Od bolestivé asi ovulace špiním a krvácím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 08:53
Od bolestivé asi ovulace špiním a krvácím

Snažíme se o dítě, teď sem mel šílenou bolestivou asi ovulaci.Asi jelikož normálně ji bolestivou nemivam.Ale bolest byla uprostřed cyklu.Od té doby spinim a krvácím, sice málo, ale pořád. Mohlo by to být uhnizdovani? Už týden střídavě spinim nebo krvácím. Dostat ms mám až za tyden…Bolesti už nemam tak zánět snad nemám. Ma někdo zkušenost?

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:
skorotehotna
Kecalka 384 příspěvků 08.12.18 09:02

Já jsem krvacela uprostřed cyklu a byl to zánět. Proč si nedojdes L doktorovi?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 09:05

@skorotehotna Musím se objednat.Navic čekám od čtvrtka co více krvácím,jestli se mi nerozjede o týden dřív MS. Když krvácím,tak mě stejně nevyšetří.A jestli je to uhnizdovani,tak to doktor asi nepozná.Tak ještě týden počkám.Nic mě nebolí.

dickys
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 08.12.18 09:12
@Anonymní píše:
@skorotehotna Musím se objednat.Navic čekám od čtvrtka co více krvácím,jestli se mi nerozjede o týden dřív MS. Když krvácím,tak mě stejně nevyšetří.A jestli je to uhnizdovani,tak to doktor asi nepozná.Tak ještě týden počkám.Nic mě nebolí.

Ale prd, vyšetří tě normálně, pouze pokud by to byla preventivka, tak ji při menstruaci neudělá :) Radši bych si k Dr zašla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 09:15
@dickys píše:
Ale prd, vyšetří tě normálně, pouze pokud by to byla preventivka, tak ji při menstruaci neudělá :) Radši bych si k Dr zašla.

Jo?Sem nikdy při krvácení na gynde nebyla.Tak uvidím,třeba mám jen o týden dřív menstruaci akorát slabou .Zas tam nechci plašit.

lll14
Kecalka 147 příspěvků 08.12.18 09:22

Pokud se to nezlepší, tak bych si aspoň zavolala doktorovi. U uhnizďování býva trocha růžového špinění, takže bych spíš čekala nějaký problém a to by tě měli vzít akutně. Já takhke krvácela respektive špinila a byla to cysta, špinila jsem takhle asi měsíc, bylo tam i podezření na mimoděložní, protože u mě proběhlo biochemické těhotenství, takže jsem měla zbytky HCG v krvi a problémy skončily až s další menzes, kdy cysta odešla s krvácením. Ale doktor mě samozřejmě vyšetřil i přes krvácení, nechtějí, aby se na prevenci chodilo s krvácením, ale když je krvácení mimo menzes, tak to samozřejmě prošetří. Jinak u mě ta menstruace, se kterou odešla cysta, byla poslední. ;) Tak hodně stěstí. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 09:27

@lll14 My se o druhé dítě snažíme s pauzama už 3roky.Tak sem doufala že by to mohlo být uhnizdovani :roll: .Já krvácím cervene.Nejdriv sem jen hodně spinila,pak sem ruzove krvácela a teď už cervene.Chvilema to přestane a pak zas krvácím :zed: .Nikdy se mi to nestalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 09:28

@lll14 mimoděložní sem měla před 2 lety.To sem taky krvácela.Ale ovu byla před týdnem,to mi test ještě nic neukáže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >