Od jakého týdne lze rodit v Havlíčkově Brodě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klarucha
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 19.06.19 11:43
Od jakého týdne lze rodit v Havlíčkově Brodě?

Hezký den,

víte někdo od jakého týdne lze přijet rodit do nemocnice HB?
Nikde jsem nenašla odpověď na mou otázku.
V případě, ze by se jednalo o porod před 38. týdnem je možné porodit tam nebo převezou novorozeně do jiné nemocnice?

Děkuji za odpovedi. :mavam:

Reakce:
vejisek
Kecalka 465 příspěvků 19.06.19 11:47

Rodila jsem tam 2×jednou 36tt a druhý 37tt nechávají tam miminka od 30 nebo 32tt :srdce:

P4ja
Extra třída :D 10100 příspěvků 19.06.19 11:49
@klarucha píše:
Hezký den,

víte někdo od jakého týdne lze přijet rodit do nemocnice HB?
Nikde jsem nenašla odpověď na mou otázku.
V případě, ze by se jednalo o porod před 38. týdnem je možné porodit tam nebo převezou novorozeně do jiné nemocnice?

Děkuji za odpovedi. :mavam:

V HB mají jednu z nejlepší neonatologií. Měli tam i kilová miminka. Řekla bych že minimálně 32 tt. Já tam rodila v pohodě ve 35tt. Ale byly tam maminy, co rodily ´mnohem dřív.

klarucha
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 19.06.19 11:52

@vejisek - děkuji za odpověď.
To jsi mě potěšila.
Tudíž, kdyby byly nějaké komplikace nejspíš si dokáží poradit, ze?

klarucha
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 19.06.19 11:55

@P4ja -
Tak bezva.
Mám prani rodit pouze tam.
Tudíž, jsem rada kdyby se porod rozběhl o něco dříve, ze se této touhy nemusím vzdát.

P4ja
Extra třída :D 10100 příspěvků 19.06.19 11:58
@klarucha píše:
@P4ja -
Tak bezva.
Mám prani rodit pouze tam.
Tudíž, jsem rada kdyby se porod rozběhl o něco dříve, ze se této touhy nemusím vzdát.

Neboj, taky jsem jela na rychlo a jinde bych rodit nechtela.

klarucha
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 19.06.19 12:41

@P4ja
Pojedeme z Pardubic.
Cca hodinku.
Tak snad to vychytam správně.
:lol:

Janli
Echt Kelišová 9309 příspěvků 19.06.19 13:24

Jestli očekáváš předčasný porod před 38tt tak bych hodinovou cestu do porodnice neriskovala, zvlášt´ když máš u nosu porodnici se skvělým intermediárním oddělením. Co budeš dělat pokud to bude překotný porod a ty uvízneš někde na cestě? Ona to není sranda. Před 38tt je pořád velká pravděpodobnost, že dítě může mít problémy s dýcháním. S porodem v termínu bych taky do Pardubic nešla, ale s předčasným porodem kdykoliv.

klarucha
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 19.06.19 14:07

@Janli

Předčasný porod neocekavam.
Ptala jsem se pro případ, kdyby náhodou abych věděla, jestli se mohu rozjet tam.
Známa porodila před půl rokem holčičku v sedmém měsíci prave v Pardubicích a říkala, ze měla jet raději do Hradce, když jsou nějaké problémy…
Po mé první zkušenosti s dcerou, kterou jsem rodila po termínu taky v Pardubicích, jsem se zarekla, ze tam rodit už nebudu.
A když si člověk pročítá diskuze ohledně HK, tak mi to s Pardubicemi vychází na stejno…
:roll:
Věřím, ze budu rodit v termínu a žádný prekotny porod to nebude.
Dceru jsem rodila 18 hodin… :zed:

Váš příspěvek
Reklama