Reklama

Od jakeho veku spi deti jen 1x denne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 31.03.10 17:41
Od jakeho veku spi deti jen 1x denne

Ahoj holky,
je mi jasne, ze odpoved na muj dotaz nelze polozit jednoznacne, jenzto se to u kazdeho ditete lisi. Presto se chci zeptat, zda mate nektera zkusenost s tim, ze vam dite v 9 mesicich spi ci spalo uz jen jednou denne cca 1.5 hodiny. Vstava kolem 6 30- 7 00, pak je obvykle unavenej uz kolem 9 30 - 10. Da si tu hodku a pul a pak az do 7 az pul 8 nespi.
Nevim, jestli to muze souviset s tim, ze odpo spal vzdycky v kocaru, coz se ted zmenilo a v kocaru proste byt nechce, knoura a neusne ani nahodou. Pocitam, ze to ma souvislost s lezenim, ze proste chce z toho kocaru ven a lezt venku.

Diky za odpovedi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26376 příspěvků 31.03.10 17:55

Adámek od 10 měsíců,Emička začala jedenkrát denně spát teprve teď v 16 měsících,pokud je zdravá.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 31.03.10 17:56

tak me prdola spi jednou denne uz ted :wink:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 31.03.10 18:16

Emicka mi spi jednou denne od cca 8 mesicu,kdyz je nemocna tak vickrat,nekdy spi hodku,nekdy tri,jak kdy…
Dnes treba spala 2×,bo rano vstavala uz v sest a v deset to zabalila.

Adélky
Neúnavná pisatelka 19745 příspěvků 31.03.10 18:19

Mně malá začala spát jednou denně taky zhruba od 10 měsíců, dnes už někdy nespí vůbec.

Drogheda
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 31.03.10 19:22

Moc diky vsem za odpovedi.. toz to tedy vypada, ze uz bude spat jednou denne… no ale jednu vyhodu to ma… vecer lehne a za chvili je tuhej :lol:

Katka86
Generální žvanilka 20662 příspěvků 31.03.10 19:29

Malý začal spát jednou denně v 17 měsících,tak jak tady čtu,tak spal poměrně dlouho 2× 8-o Ale za to jen v kočárku :roll:

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 31.03.10 19:37

Terka spala jednou denně od 10 měsíců a od 18 už nespí vůbec.

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 31.03.10 19:39

Když je spokojený a spánek mu nechybí, proč ne… Helča spí jednou denně zhruba od roka.

Lucinka.K
Kelišová 6333 příspěvků 31.03.10 20:02

Ahojda,
tak koukám, jaké jsem měla štěstí :wink: Malý spal 2× denně ještě přes rok věku, pak si to posunul na poobědové spaní, ale to mu vydrželo „jen“ do 27 měsíců :lol: :wink:

Teď už nespí přes den vůbec, ale padne večer sedmá a je tuhoš, takže mi to vyhovuje. Když po obědě dvě hodiny spal, večer neusnul dříve jak o půl 10 :roll: :zed:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 31.03.10 20:02

Vzhledem k tomu, že starší dcera nespala od roku vůbec přes den, tak 1× to mohlo být také v tomto věku..ani bych se nedivila.
Druhá ( 10m) spí 2× ,ale začínají se také dít divné věci, takže počítám brzy se změnou režimu( bohužel) a s tím kočárem to samé - né že by tam někdy ted spala, ale už jí nebaví ani tam sedět a očumovat..Chce prostě vytírat prdelí plovoučku a jízda jí nebere..

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 31.03.10 20:19

Jednou denne spi od cca 14 mesicu. Ale radne - az tri hodiny po obede (obvykle tedy 2 a ctvrt)

zutoms 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.10 20:56

to máte jeste dobry,tomasek od 8 mesicu spi 1 denne a od 10 mesicu 1 denne a max pul hodky.v kocarku spal snad prvni 4 mesice

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 31.03.10 21:03

Ondra spí jednou denně tak od 9 měsíců. Vstává kolem 6, spí po obědě tak hodinku a pak chodí spát večer kolem půl 9. Mně to vyhovuje víc, než když předtím spal dvakrát denně, protože to bylo tak na dvacet minut pokaždé a já se nestihla ani najíst :).

Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 31.03.10 23:13

Terča mi jednou denně spí tak od 9 a půl měsíce - většinou kolem 12 usne a vzbudí se za 2 hoďky :) Záleží ale na podnětech a jestli jdeme ven a pod. To pak klidně chrupne i podruhé, ale už jen na kratší dobu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >