Od kdy dávat kojenému miminku po příkrmech napít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Stálice 93 příspěvků 24.02.18 14:17
Od kdy davat kojenemu miminku po prikrmech napit?

Maminky, mam 6mesicni miminko a uz 3 tydny jsme na zeleninovem polednim prikrmu. Ted jsme prvne vysadili po polednim prikrmu kojeni. Od kdy davat miminku i jinou tekutinu, vodu?

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6395 příspěvků 29 inzerátů 24.02.18 14:18

Klidně hned po příkrmu, vodu i čaj

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 24.02.18 14:19

Ja davala hned vodu, jak jsme zacali s příkrmy.

Hadumi
Extra třída :D 13162 příspěvků 24.02.18 14:21

Já dávala až od roka, proč nedáš po jídle mlíko?

Lee92
Stálice 93 příspěvků 24.02.18 14:25
@Hadumi píše:
Já dávala až od roka, proč nedáš po jídle mlíko?

Tak rikaji, ze se ma po dosazeni plne davky prikrmu vynechat jendo kojeni. Ale zas mi prijde divny, ji nedat zadnou tekutinu. :nevim:

LindaPraha
Extra třída :D 12310 příspěvků 24.02.18 14:26

Ja hned s prvnim prikrmem, pak teprve dokojit a casem se kojeni zrusilo a piti vody zustalo

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 24.02.18 14:32

@Lee92 hned, po toho dítě zatím moc nevypije, ale získá návyk. I u kojených děti se píše, že příjem tekutin z kojení stačí cca do 9 měsíců. A v té době by už dítě mělo umět z něčeho pít.

Lee92
Stálice 93 příspěvků 24.02.18 14:39
@Helileli píše:
@Lee92 hned, po toho dítě zatím moc nevypije, ale získá návyk. I u kojených děti se píše, že příjem tekutin z kojení stačí cca do 9 měsíců. A v té době by už dítě mělo umět z něčeho pít.

A normalne z detske lahvicky? :)

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 24.02.18 14:49
@Lee92 píše:
A normalne z detske lahvicky? :)

Záleží na tobě, na dítěti. Dobrý byl systém Avent, koupil se Magic cup a na něj se dokupovali savicky, nejdřív normální dudel, pak měkká placatá savicka, pak tvrdá.
Ale stejně tak můžeš koupit levnou flašku v drogerie a uvidíš. Třeba babylove měla úplně stejné dudle jako Avent. ;)

Hadumi
Extra třída :D 13162 příspěvků 24.02.18 15:52

@Lee92 aha, já se řídím dítětem a ne tím, co kdo říká. Syn sní celou dávku, a pak si dá celou dávku mlíka, někdy opačně.

Lee92
Stálice 93 příspěvků 24.02.18 18:11

Dekuji vsem za odpoved :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama