Od kdy dávat miminku krupici a pribináček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vendys2277
Povídálka 38 příspěvků 21.01.19 20:36
Od kdy dávat miminku krupici a pribináček

Maminky od kdy jste dávaly svým dětem klasickou krupici a pribináčka??

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7735 příspěvků 1 inzerát 21.01.19 20:39

@vendys2277 Klasická asi až od roku. Pribináček začneme v 7. měsíci. Ale záleží, kdy jsi s příkrmy začala celkově.

Hadumi
Extra třída :D 13690 příspěvků 21.01.19 20:39

Ani jedno z mých dětí ani jedno z toho ještě nemělo.

Aduš8
Závislačka 3412 příspěvků 21.01.19 20:39

@vendys2277 krupicovou kaši vařím asi od 8.měsíce, Pribináček dávám výjimečně, je mu 14 měsíců, měl ho cca 3*. Raději bílý jogurt. Tvaroh určitě ne do roka, zatěžuje ledviny.

Alušáček
Závislačka 3399 příspěvků 21.01.19 20:39
@vendys2277 píše:
Maminky od kdy jste dávaly svým dětem klasickou krupici a pribináčka??

Nevím asi od nikdy, moji dceři jsou 4 roky pryč a ještě to nejedla :D

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 21.01.19 20:40

Krupicovou kaši zhruba od roka, ten prininacek sem dávala cca stejně, ale je sladký a nemá nějaký velký přínos, měl ho spíš za odměnu, příležitostně na chuť…

Aspera
Generální žvanilka 21634 příspěvků 21.01.19 20:40

Určitě až po roce a to jen výjimečně. Po roce jsem jim radši udělala pribiňáček z tvarohu než tento přeslazený. Krupici jsem jim pak občas uvařila.

lucielorenc
Kecalka 448 příspěvků 7 inzerátů 21.01.19 20:46

Tak kolem roku a zcela vyjímečně … spíš jsem kupovala bílou hollandii a zamíchala jsem jí např. s banánem ( od cca 8 měsíce )

Rosary
Kecalka 131 příspěvků 21.01.19 20:51

Pribináka mu nedám ani náhodou, dyť je to hrozný blivajz. Kór pro mimino. Porovnejte si složení s takovým Lipánkem a možná zjistíte, že ňamky jdou dát dítěti i v lepší formě. (Každopádně náš ve 13m nedostal ještě ani jednou). Přikládám pro info porovnání složení. Už si sami vyberte co dáte tomu svému.

https://www.ferpotravina.cz/…y-madeta-a-s

https://www.ferpotravina.cz/…kovy-pribina

(Něco o tom vypovídá i finální hodnocení potraviny)

denkat
Kecalka 450 příspěvků 21.01.19 20:53

Když už tak je lepší volba Lipánek ;) neobsahuje navíc želatinu a škrob …a nebo si udělat domácí lipánek, smetau a tvaroh vyšlehat a pak přidat cokoliv co to osladí - ovoce nebo cukr pokud je již dítě na cukr zvyklé

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2103 příspěvků 6 inzerátů 21.01.19 20:55

Oboje az od roka a je zridka .. kase dcera neji,takze tam je to jasne,ale pribinacka a podobne veci ma max 2× do mesice,je to strasny sajrajt :nevim:

Ennny
Závislačka 2575 příspěvků 21.01.19 21:06

krupici od 8. měsiců ,ale moje deti byly zvykle na kravské mléko od pul roku (jiné prostě nechtěli) a pribiňaka domácího ,kupované (pribinak,lipa­nek,termix ) dostali až po 2 roce

Anna85
Kecalka 453 příspěvků 21.01.19 21:12

Moje mama se snazila synovi vnutit krupici nekolikrat, neuspela :) . Nechape to doted, vzdyt my jsme po ni pry taaaak krasne spali :roll: .
A pribinaka vubec, lipanka tak jednou za mesic, ale az po roce.

Aslanka
Povídálka 26 příspěvků 21.01.19 21:13

Krupice jsem dávala od cca 10 měsíce jednou týdne ,pribinacek vůbec .Bily jogurt měla od 9 měsíce

Ice79
Závislačka 2659 příspěvků 21.01.19 21:15

Syn 3 roky neměl nikdy ani jedno. A ani bych to teda nenabízela. Proč taky. Dávám kvalitní jídlo. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >