Od kdy dáváte dětem rohlík

14.2.20 16:55

Od kdy dáváte dětem rohlík

Ahoj holky mám doma 10 měsíční holčičku. A chtěla jsem se zeptat od kdy dáváte dětem rohlík, koblížků a pečivo vůbec? Já dávám malé rohlík a dneska jsme zkusili koblížků. NikdY před tím jí neměla. A přítel hned bonzoval tchyni že měla koblížků a dostal kázání že jí tím zabijim atd. Tak se chci zeptat od kdy dáváte? Děkuji za odpověď. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.2.20 16:58

To je takový krásný obrázek, který mi skvěle doplňuje všechny ty diskuze „maminkou ve 20“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18413
14.2.20 17:01

Co je koblížků? jako kobliha?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 17:02

@ka2ka ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 17:03

@Bubla Bůčková prosím? Ptám se normálně tak mi snad může být i normálně odpovedeno nebo se mýlím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5831
14.2.20 17:03

Koblih je zcela zbytečný nejmíň do roku a možná i více. Pečivo, třeba chleba, ji klidně namaž a dej na kostičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15002
14.2.20 17:04

Koblihu bych nedávala, ble, preslazene a smažené. Rohlík dávám žužlat od 7 měsíců, ne že by to jedl, spíš to oslinta a rozmacka. Z pečiva je nejlepší chleba, nakrájet na kostky, namazat lučinou, nebo kousat kůrku na zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 17:05

@Kriss Tina děkuji za typ a odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
14.2.20 17:10

Koblihu davam jen zcela vyjimecne trilete. Hromada smazenyho cukru, to je presne to, co deti potrebujou :zed: rohlik je vpohode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
14.2.20 17:15

@Michaelka98 koblih fakt ne. Sice ji tim nezabijis, ale uplne zbytecne ji tim cpes. Rohlik klidne, dala jsem cca 7-8m (ale mala mela kvasinku, driv to neslo). Chleba je fajn, klidne tu lucinu slabe (dcera to nechce ani ted a ma pres rok a pul).

OT - mas bezva pritele :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 17:17

@Michaelka98 Jestli ti baští kousky tak já jsem namazala rohlík máslem nebo lučinou a na to plátkový kvalitní sýr a nakrájela na malinkatý kostičky a jak dcera baštila, o chleba mi nikdy nestála. A na koblihu má dost času ;) A co zkusit nějaký křupky do ruky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 17:19

@Simonkaa01 děkuji za typ :) koblih už dávat nebudu, dala jsem jí jen takovou tu suchou část bez marmelády. Ale zkusím ten chléb a podobně :))) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22340
14.2.20 17:20

Chleba asi od 11 měsíců, rohlík od roku. Jiné pečivo nedávám, natož sladké a smažené. Někdy mají tchýně víc rozumu než mladí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 17:24

Nezda se to ale kobliha je hodne mastna je to smažený… plus cukr ony ani ty kupovany nejsou kolikrat dobry. Domaci od babicky byly luxusni ale to az opravdu starším detem.
Super jsou ty kukuricny krupky dobry na motoriku a samoobsluhovani.. rohlik davam male od roku kdyz nakupujeme velky nakup potravin. Dostane rohlik a je naprosto spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 17:28

@Michaelka98 Z jednoho kousku koblihy se nestalo nic tak hroznýho, mě když říkala moje máma čím mě cpala tak by to tady část maminek nepřežila :lol: Nevím co ti všechno baští ale ještě se u nás chytla dužina ze salátové okurky a tu sem jí někdy taky dávala na ten rohlík s lučinou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama