Reklama

Od kdy jídelní židličku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rena03
Povídálka 49 příspěvků 17.01.17 10:56
od kdy jídelní židličku

Dobrý den, od kdy jste dávali dítě do jídelní židličky? Vim, že by se mělo dávat až když už samo sedí. Náš malý, ale zatim sedí tak, že se drží v postýlce nebo na zemi židle, a nebo si sedá, že jednu nožičku natáhne a druhou má skrčenou za sebou a nebo klečí na kolínkách, tak nevim jestli by při jídle mohl už být v židli. Děkuji za odpověd

Reklama

Reakce:

xLucikx
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 17.01.17 11:04

@rena03 od prvních příkrmů ;) jsou i polohovatelné židličky, tak nevadí, že dítě nesedí ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 17.01.17 11:05

Když plně sedel sám. Do te doby jsem krmila v lehatku

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.17 11:05

@rena03 musíš mít polohovatelnou židličku a první příkrm dostala dcera (nekojená)v 5měs. a kojená v 6měs.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 17.01.17 11:09

Měla jsem to stejně jako @Tichošlápek Nejprve lehátko nebo v náručí a potom v židličce, měli jsme obyčejnou z Ikea.

sarink
Závislačka 4396 příspěvků 17.01.17 11:14

Já jsem dala židličku, když začal dělat blbosti v lehátku. Bylo to asi okolo 7 měsíců. Dostal hned tu se stolečkem, co sedí sám :)

Ornwen
Závislačka 4250 příspěvků 1 inzerát 17.01.17 11:14

My krmili nejdriv ve vajicku. Az nejak rozumne sedel, tak zidlicka

Hoa Mai
Kelišová 5573 příspěvků 16 inzerátů 17.01.17 11:35

@rena03 sed na patičkách nebo překážkový sed je taky sed, takže už by mohl i do normální nepolohovatelné židličky. Pokud je ale ochotný sedět při krmění v lehátku, nebo v tom, co používáte, nechala bych ho klidně ještě chvíli tam. Pokud už tam nechce být, dala bych ho s klidným svědomím do židličky, ale s tím, že v ní bude jen na jídlo a neprosedí tam půl dne.

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 17.01.17 11:46

Od 4 mesicu se krmil v lehatku, od 8 mesicu kdy uz poradne sam sedel sel do zidlicky :)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 17.01.17 12:55

Od 4 měsíců jsem krmila v lehátku na zemi. V 8 měsících jsme koupili židličku Chicco Polly. Jde napolohovat i do lehu. Kdybych to tenkrát věděla, koupili jsme ji rovnou. Teri jsou 2 roky a používáme ji pořád. Kamarádky mi doporučovaly obyč z Ikey - přijde mi nebezpečnější(dcera z ní v restauraci vylézá) a hůř skladná. V Polly je připoutaná jako v autosedačce, dle potřeby se nacvakne pultík - maluje si tam, čte atd.

Lerista
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 17.01.17 12:55

Nikdy? Já jídelní židličku sice měla, ale použila jen párkrát. Pro mě zbytečná věc. Dcera dokud neseděla, tak v lehátku, když seděla, tak jsem jí měla na klíně, nebo na normální židli. Když byla větší, tak jedla s námi u stolu a klečela u toho, aby dosáhla na stůl.

Sisie
Stálice 63 příspěvků 08.02.17 19:10

Já začínám s příkrmy 5m a chci si pořídit polohovatelnou omyvatelnou jídelní židličku, protože má občas špinavé ručičky a pak mám špinavé lehátko :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama