od kdy KROSNICKU na zada??

483
20.5.05 10:30

od kdy KROSNICKU na zada??

Ahoj maminky,
planujeme koupit na leto krosnu na noseni miminka na zadech,abysme mohli chodit po vyletech, treba na horach.
Malemu je ted presne 6 mesicu.
Od kdy se mohou mimi v krosne nosit? Vyrobci pisou, ze od 6m, ale radsi bych znala i vase zkusenosti.

Krasny den
Eva

PS Satek se nam neosvedcil, maly v nem nechce byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
20.5.05 10:36

Krosničku určitě až od té doby, kdy mimčo samo sedí, lépe od doby, kdy se samo dokáže po:,–(it.

• Nahlásit
  • Citovat
1718
20.5.05 10:38

Ahoj Evi,

zkušenost s krosničkama zatím nemám, taky uvažuji o koupi…myslím, že když se dítě samo po:,–(í, tak do krosničky může. Ale je to jen můj názor, jak jsem psala, nemám zkušenosti…

Lila (Petr 8m + Tom 5r)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
20.5.05 10:38

Ahoj,
sice píšeš, že se šátek neosvědčil, ale když už ho máš, zkus úvaz na záda. Nedávno jsem to nafotila a dala do své soukromé galerie (skrytá reklama 8) ). Dítě z toho úvazu dobře vidí, tak by se mu to mohlo líbit. Myslím, že v šesti měsících je to v pohodě, pokud máš dostatečně široký šátek, který miminku po uvázání končí až u krku.
Ke krosničce bohužel neporadím.
Anka a Jituška 10m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
RA
73
20.5.05 10:44

Ahojky,
krosničku určitě až když mrně samo sedí.

Petarda píše: „kdy mimčo samo sedí, lépe od doby, kdy se samo dokáže po:,–(it“ tak pozor! Dítě nedáváme sedět, dokud se nenauší sedat samo. Ono nejlépe pozná, kdy už je čas. A taky si nesedne z leže na zádech. Nejdřív se přetočí na čtyři a pak si sedne. Sedání dospělých přes břišní svalstvo mrňouskové nezvládají.

Janka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
20.5.05 10:47

Ahojky,

Evi, ja o koupi krosny uvazuju taky, loni jsme meli jednu pujcenou na turu na Snezku, maly mel v tedobe skoro rok a uplne v pohode. Jen mi byla nepohodlna na noseni, tak musim sehnat nejakou jinou, ale vsechny mi prijdou silene drahe :-(

Anko, na tve obrazky jsem narazila nahodou. Ja uz mam prcka skoro dva roky a uvaz na zada nam moc nejde :-( Ted mam satek pujceny, ale az se mi vrati jeste to zkusim. My jsme meli problem s tim, ze maly byl strasne zakloneny v tom satku, proste nedrzel pri tele. Ruce by pod satkem neudrzel ani nahodou, to by bylo moc velke omezovani. Nemas na to nejaky figl? V kapse ve predu se nosil rad, i ted tam obcas vydrzi, ale uz je na ten uvaz moc velkej, nevidim pres nej ;-)

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
21.5.05 15:58

My koupili krosnu do Chicco, polstrovanou, se stříškou a pláštěnkou, má nohu, takže si ji na:,–(íš i sama a nosili jsme v ní dceru od 7 měsíců. Ale už uměla sedět sama. I když v téhle by to asi nevadilo ani kdyby neseděla, byla tam tak v polosedu. Ale na dlouhé tůry to si není, jednak se pronese, pro chlapa možná a taky tam dítě nemá až tak pohodlí, neprotáhne se. A když je chladno, může promrznout, viděli jsme rodiče s prckem v krosně na Skalnatém plese v Tatrách, bylo okolo3°C, pršelo, my byli oblečení, dost jsme makali, abychom před bouřkou sešli co nejníž a ti s tím děckem neměli žádné batůžky a malý měl jen tenkou bundu, chudáček.Byl napůl zmrzký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
22.5.05 22:06

ahojky. My mame krosnu od Neonato. Ma strisku a plastenku, zatim jsme spokojeni. Stala 1650 Kc. Je to hodne,ale ma pekny design a prijemne se nosi. Ma podperku, takze se da postavit a v pohode si ji sama na:,–(is. Byli jsem s ni o vikendu v Prcicich a Olivce se to moc libilo 6 mesicich bych to zatim nezkousela.
Anny a Olivie(11m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama