Od kdy měli možnost vaše děti dobrovolného odchodu k otci?

Anonymní
5.10.19 08:26

Od kdy měli možnost vaše děti dobrovolného odchodu k otci?

Ahoj, zajímalo by me, zda jetu někdo kdo řešil úředně možnost dobrovolného odchodu k otci dřív než ve stanovených 12ti letech. Děkuji
Téma je hodně citlive, proto raději anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

56380
5.10.19 08:53

A kde jsi vzala oněch 12 let? Jakože věk, kdy soud bere v potaz názor dítěte? Ale tak to přece není, že úderem 12tych narozenin dítě luskne prstem a stane se.
Proste se čím dál více bere v úvahu to, co chce.
Ja s tím nesouhlasím, dítě může by zmanipulovatelne strašně snadno.
Dítě si nemá vybírat rodiče. Může být objektivně hodnoceno, jestli rodiče jsou objektivně způsobili o dítě pečovat.
Takže ne, nepovolila bych to, ani v 10ti, ani v 15 ti.
Ale už teď s nimi mluvím, co chtějí, co je trápí a snažím se řešit konkrétní věci, které je trápí ať už senou nebo tátou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68810
5.10.19 09:27

No, dobrovolne muze k otci odejit v 18…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22474
5.10.19 09:38

Neřešila bych nic. Prostě dítě je svěřené do péče mně, je to tak z nějakého důvodu. Takže bude u mě. Samozřejmě nebráním se častějším návštěvám, i kdyby je chtěl mít 3 víkendy v měsíci, tak nebudu mít problém. Ale u nás nepadá v úvahu ani střídavá péče (neuznávám to) a už vůbec ne trvalé bydlení u otce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56380
5.10.19 09:44
@atominnka píše:
Neřešila bych nic. Prostě dítě je svěřené do péče mně, je to tak z nějakého důvodu. Takže bude u mě. Samozřejmě nebráním se častějším návštěvám, i kdyby je chtěl mít 3 víkendy v měsíci, tak nebudu mít problém. Ale u nás nepadá v úvahu ani střídavá péče (neuznávám to) a už vůbec ne trvalé bydlení u otce.

No, zas to bránění v konečném důsledku může vést k tomu, že zdrhne nebo s otcem požádá o změnu péče. A mají vcelku šanci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
5.10.19 09:48

Dite je svereno do pece matky, otec si bere dite jak je domluveno. nevidim jiny duvod. stridava pece s tim nesouhlasim uz tuplem.kdo to vymyslel tak ten by mel pendlovat mezi domovama a skolama a psychicke problemy k tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68810
5.10.19 09:56

@migmina Aha, ale když dite pendluje uplne stejne, akorát se tomu roka vyhradni pece, tak je vse ok. Hlavne kdyz ma matka pocit, ze ona je ta dulezita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56380
5.10.19 10:04
@migmina píše:
Dite je svereno do pece matky, otec si bere dite jak je domluveno. nevidim jiny duvod. stridava pece s tim nesouhlasim uz tuplem.kdo to vymyslel tak ten by mel pendlovat mezi domovama a skolama a psychicke problemy k tomu.

No, vida, tak to mu při té výhradní péči otce nehrozí. Tak směle do toho. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
5.10.19 10:06

@j.a.n.i1 stejne? vzdyt ma dve skoly.jde predevsim o spokojenost deti a to je mit jeden domov, jednu skolu.tot vse

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68810
5.10.19 10:08
@migmina píše:
@j.a.n.i1 stejne? vzdyt ma dve skoly.jde predevsim o spokojenost deti a to je mit jeden domov, jednu skolu.tot vse

A kdes prisla na to, ze ma pri stridave peci 2 skoly? A když je celkem dlouho u otce, tak mas pocit, ze je tam na návštěvě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
5.10.19 10:11

@j.a.n.i1 kdyz bydli daleko od sebe. nikdo o navstevach nemluvil. dite=jeden domov

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68810
5.10.19 10:15
@migmina píše:
@j.a.n.i1 kdyz bydli daleko od sebe. nikdo o navstevach nemluvil. dite=jeden domov

Jasne a vsichni, kdo maji stridavou peci bydli daleko od sebe… Tohle jsou proste akorát kecy tech, co maji potrebu si dokazovat, ze oni jsou ten rodic, co bude rozhodovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
5.10.19 10:20

@j.a.n.i1 devenko pro me je nejdulezitejsi dite a jeho spokojenost.ne moje potreby. jestli to tak podporujes muzes zacit u sebe.zbal si batuzek a muzes vyrazit smer lepsim zitrkum. hodne stesti. chocholousek te bude ocekavat :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68810
5.10.19 10:23

@migmina Porad si mi neodpovedela, jak se to cestovani s batuzkem lisi, kdyz se tomu rika rozšířeny styk a když střídavá pece :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10928
5.10.19 10:25
@migmina píše:

Psychicky problemy ma hlavne matka, ktera si dela z ditete majetek a neni schopna se domluvit s otcem ditete, pripadne v necem ustoupit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama