Od kdy může být vidět plod na uktrazvuku?

6
20.5.20 12:38

Od kdy může být vidět plod na uktrazvuku?

Zdravím ženy a maminky,

mám takový dotaz. Poslední menstruace mi skončila 3.5. a dneska jsem byla na gynekologii kvůli bulce v podpaží a (mám na pravém vaječníku cystu, která se zmenšuje postupem měsíců teď cca 3cm)… doktor vyšetřil bulku, řekl, že je to zvětšená uzlina nejspíš z holení. Poté, že se podívá na tu moji cystu, první řekl, cysta se opět malinko zvětšila, a zda nejsem těhotná? 8o :roll: :oops: :lol: Neměla bych být, bereme jako ochranu pharmatex gel již 3.rok. Na ultrzv. vidi krom cysty v děloze cosi- úplně jsme zpanikařila, tak říkal, že prý to nemá barvu plodu, ale udělal mi HCG, výsledek se dozvím v pondělí. S partnerem jsme byli domluveni o snažení od nového roku.
Mně to příjde dost brzo jak od poslední menstruace, tak od posledního sexu (cca před 13-16 dny ve všech dnech probíhal sex), aby plod byl vidět na ultrz. :roll:
Je mi 34 a děti ještě nemám. Do pondělka budu nervozní, co si o tom myslíte, prosím o vaše názory. :) ;) :srdce:
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16935
20.5.20 12:42

A co tam viděl? Takhle brzo mohl videt tak zvetsenou sliznici :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
527
20.5.20 12:49

Však si sprav test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
20.5.20 12:50

Výsledek HCG by měl být již dnes. Proč čekat až do pondělí? Jinak bych zkusila těhotenský test. Po pharmatexu tu psalo dost holek, že otěhotnělo, tak možné to je. Ale, že by už to bylo vidět na uzv je opravdu brzy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
20.5.20 13:12

@rosemary6 já myslím že je to podle toho jak dlouhé máš cykly? Teoreticky si myslím že by tak klidně,,cosi,, vidět mohl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
20.5.20 13:19

@citrusek2 to opravdu netuším HCG mi dělají poprvé a navíc jsem byla jak v transu, že jsem se ničemu nebránila na noc se neptala :think: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14747
20.5.20 13:21

@rosemary6 kvůli možnosti-nemožnosti otěhotnět je důležitý údaj, kdy ti začala poslední MS, ne kdy skončila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
20.5.20 13:22

Podotýkám, že jsem to “cosi” sama viděla, mělo oválný tvar, bílé barvy, doktor řekl, že jsem těhu, když viděl jak jsem v šoku, řekl, že to má jinou barvu než plod, že mám hlavně zachovat klid, někde jsem četla, že plod má barvu černou. :think: :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
20.5.20 13:24
@stinga píše:
@rosemary6 kvůli možnosti-nemožnosti otěhotnět je důležitý údaj, kdy ti začala poslední MS, ne kdy skončila :nevim:

No, v květnu jsem ji měla o 3 dny dříve tedy 1.5. a trvala 3 dny, běžně mívám cyklus 30 dni a trvá 5 dni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.5.20 13:37

@rosemary6 tak si do ty duby udelej tehotensky test, v lekarne stoji mamatest nebo dr max par kacek…pokud uz neco videl tak to ujaze i tehotensky test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7163
20.5.20 13:48

Myslím, že těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
20.5.20 16:40
@karkarka píše:
Myslím, že těhotná nejsi.

Díky za názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
20.5.20 17:06
@citrusek2 píše:
Výsledek HCG by měl být již dnes. Proč čekat až do pondělí? Jinak bych zkusila těhotenský test. Po pharmatexu tu psalo dost holek, že otěhotnělo, tak možné to je. Ale, že by už to bylo vidět na uzv je opravdu brzy :think:

Tak ne testiku ani duch, ja se teda zacinam bat co tam je za vetrelce. Ach jo. A dekuju za reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7163
20.5.20 18:02

@rosemary6 vůbec se nestresuj. Mohl to být nějaký stín ultrazvuku nebo stará krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11209
20.5.20 19:40

Taky myslím že těhotná nejsi to by tam nic neviděl pokud teda ovulace +- v půlce..a výsledky HCG za tolik dní? Dr mi je tenkrát dělala a měla jsem je na druhý den :nevim:…tak zkus test no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama