Reklama

Od kdy může dítě samo pít v noci ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

konev92 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 09:51
Od kdy může dítě samo pít v noci ?

Ahojky, můj dotaz je jednoduchý.. Máme 16 měsíčního syna a sem tam se v noci vzbudí jen na pití.. Zatím mám strach mu nechat pití samotné.. Má svůj hrníček s brčkem ale spíš mi jde o to aby se třeba nezakuckal a neudusil.. Spí celou noc ale sem tam prostě má žízeň.. Mám mu tam to pítko nechat?

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 09:55

@konev92 Myslím, že pokud bude natolik bdělý, abyse zvládnul na posteli posadit, a obsloužit se z hrnečku, tak mu nic nehrozí. A i kdyby se zakuckal, tak ve svém věku si s trochu zaskočené vody poradí.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 07.03.17 10:00

@konev92 Kup normální lahev s membránkou - voda rajec, už to mívá i víc druhů laviček a pak mají membránku ještě kubík watter. Synek je malý, takže nápln z kubíka vypij ty a nalij mu do toho obyčejnou vodu. Z toho to samo neteče, ale zároveň se zvládne napít v noci (i přes den) sám. Já dětem z toho odtrhávám ten vršek, takže mají čistě to pítko s membránkou a v kabelce pořád nějaká ta pítka vozím, když nemáme pití, tak to pak lze našroubovat na jakoukoliv PET lahev. Od kubíka na lahve se širším hrdlem a s vody rajec na ty z normálním hrdlem. Mívají to sem tam i jiné lahve, ale je potřeba koukat, jestli je tam skutečně i ta membránka, někde není a je tam jen díra a to je k ničemu.

http://www.rajec.com/…k075new1.png

konev92 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 10:05

Pije z téhle flašky a právě že v leže. Dala bych mu ji na parapet aby se musel zvednout ale mám obavy že se vzbudí vezme si jí lehne si a bude to mít v puse. To dělá přes den.. leží na posteli a dělá to :lol:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 10:18

@konev92 Tak v leže bych ho pít nenechávala. Děti učím a trvám na tom i v případě nemoci, že u jídla a pití se sedí.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 07.03.17 10:22

Já tedy dala dětem vodu do kojenecké lahve s dudlem a zbytek nechala na nich… vtipné je, že jako mimina z ní ani jedno nepilo.

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 07.03.17 10:27

Tak o tom jsem nikdy nepřemýšlela, holky mají obě hrneček v posteli, ne ten jako Tvůj syn, starší má Rajec flašku jak psala @Amys .
Pokud byl kojen a ležel a spal u toho, tak bych se nebála.

Fíková
Kelišová 5320 příspěvků 07.03.17 10:54

Od osmnácti. :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama