Od kdy může dítě špenát?

Tesss9
21.5.20 19:04

Od kdy může dítě špenát?

Zdravím, prosím o radu… Od kdy může mimčo špenát? Malá má čtyři a půl měsíce a má za sebou už mrkev, brambory, batáty a cuketu. Můžu udělat třeba brambor, mrkve a trochu špenátu?

Příspěvek upraven 25.05.20 v 20:14

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2868
21.5.20 19:42

Ty mas taky čtyři a půl měsíce? Promiň, ale jsem na ten mateřský plurál úplně alergicka.

Špenát určitě můžete, oba ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2000
21.5.20 21:40

Špenát jsem dávala od úplného začátku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10104
22.5.20 13:54

@Tesss9 ja dala synovi spenat v 6m. Muzes, ale jen obcas, kvuli obsazenym dusicnanum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
22.5.20 18:06

Se špenátem bych ještě chvíli počkala kvůli vysokému obsahu dusičnanů. Dusičnany se sledují i ve vodě, proto by se měla používat kojenecká (a asi nejen proto).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
815
23.5.20 09:28
@Verurizeckova píše:
Ty mas taky čtyři a půl měsíce? Promiň, ale jsem na ten mateřský plurál úplně alergicka.Špenát určitě můžete, oba ;)

My jsme udělali bobecek, rostou nám zoubky,…
To je fakt na odstřel :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
23.5.20 13:14

@Rachel_cz @Verurizeckova A proč vás to vlastně tak dráždí? Není to jedno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2868
23.5.20 13:29

@pet protože číst od dospele ženské, ze už kakame, blinkame a papame, mě osobně přijde už známkou lehce přehnaneho mateřství. Jedno dítě mám a druhé na cestě, ale v životě jsem to nepouzila. pro mě za mě, ať to ženské používají, ale vypadá to infantilně a jako svůj názor muzu říct, ze je to do oči bijící.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7863
23.5.20 13:53
@Verurizeckova píše:
@pet protože číst od dospele ženské, ze už kakame, blinkame a papame, mě osobně přijde už známkou lehce přehnaneho mateřství. Jedno dítě mám a druhé na cestě, ale v životě jsem to nepouzila. pro mě za mě, ať to ženské používají, ale vypadá to infantilně a jako svůj názor muzu říct, ze je to do oči bijící.

Já to taky nesnáším a u dítěte mi to ještě na jazyk nevlezlo. Ale někdy se mi to překvapivě stane se psem :D Třeba když NÁM dojdou pamlsky :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama