Od kdy může dítě sušené plnotučné mléko bohemilk?

17
4.4.20 18:28

Od kdy může dítě sušené plnotučné mléko bohemilk?

Zdravím. Od kdy můžu dítěti dát plnotučné sušené mléko Bohemilk? Nikde se to nemohu dočíst. Tady jsem jen četla, že normalní mléko krabicové od 3 let věku dítěte. Za odpovědi moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7108
4.4.20 18:33

Asi uplne stejne jako normalni kravsky mliko, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
4.4.20 18:46
@Tarjei píše:
Asi uplne stejne jako normalni kravsky mliko, ne?

Ja se normálně ptám. Jinak jsem si to už našla, že je určeno pro výživu kojenců od 12měsíců. Takže odpověď na Vaší otázku:Úplně stejně jako kravské mléko asi ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
4.4.20 18:48
@Caty 23 píše:
Ja se normálně ptám. Jinak jsem si to už našla, že je určeno pro výživu kojenců od 12měsíců. Takže odpověď na Vaší otázku:Úplně stejně jako kravské mléko asi ne.

Plnotucne kravske mleko se muze od roku, takze ano, je to stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
4.4.20 18:49

@Caty 23 kravske od roka, bohemilk od roka, nebo co je v tom za rozdil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4516
4.4.20 18:57

Krabicove trvanlive bych nedavala nikdy. Osobne ani to susene. Ja davala od roku do jidla, na vareni. A od dvou i na piti, stejme nechtela. I nyni skoro ve ctyrech si da vecer UM. Dikybohu pul roku uz ne z dudliku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9362
4.4.20 19:10

S malým množstvím mléka jsem u obou dětí začala kolem 8.měsíce, na doporučení dětské lékařky. Od 1,5 roku ho syn pije normálně z hrnku k snídani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14002
4.4.20 20:03
@Caty 23 píše:
Ja se normálně ptám. Jinak jsem si to už našla, že je určeno pro výživu kojenců od 12měsíců. Takže odpověď na Vaší otázku:Úplně stejně jako kravské mléko asi ne.

Je to normální kravské, jen vysušené, takže ano, jako normální. Jen chuťově nic moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51481
4.4.20 20:06

Krabicové (čerstvé) dávám dítěti na vaření cca od roka. To sušené bych dávala stejně, pokud bych teda měla potřebu ho dítěti dávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat