Od kdy můžu dávat dítěti ovoce se slupkou?

Taz
630
16.3.09 18:11

Od kdy můžu dávat dítěti ovoce se slupkou?

Od kdy můžu dávat dítěti ovoce se slupkou- jablka, hrušky, hroznovko,…?
Díky..... :oops: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2753
16.3.09 18:24

no ja davam od asi 8-9.mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
16.3.09 18:27

Aha, tak to jsem krapet zaspala… :lol: :oops:
Díky..... :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
16.3.09 18:45

Od okamžiku, kdy ho snese :) znám i školkové děti, které slupku nepozřou. Je to o zvyku - a klid, naše Eli má zatím problém jíst ovoce jakékoli, tak loupu a alespoň trvám na každodenní konzumaci - až vyhraju tuhle bitvu, začnu řešit víc. Eli je děsně paličatá.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.3.09 18:47

Hm, my jsme začali dávat šlupky už před prvním rokem, ale dítko jedno mlsné baští akorát hrozny a třešně. Teď jí jsou bezmála dva roky a slupky z jablek a hrušek vytrvale plive :?
EvkaM od sousedů

• Nahlásit
  • Citovat
Taz
630
16.3.09 18:48

Jasan, až ho snese, ale já nevěděla, kdy to vůbec můžu začít zkoušet..... :wink: Tak dík… Šlo mi hlavně o hroznovko, který má moc rád, ale děsně blbě se to loupe… Samo mi jde teda taky o vitamíny … :roll: :oops:
Tak zítra zkusíme a bud snese nebo ne… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
16.3.09 18:53

Tak hrozno jsem lopupala jednou Adle :D Od té doby na to dlabu a když ho prtě nechce, zbaští ho rodiče. Ale Kunhůtám to brzy došlo a tak na nás moc nezbývá :D Jen teda nejmladším vyndávám pecky když jsou velké.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
16.3.09 19:26
Lesina píše:
Tak hrozno jsem lopupala jednou Adle :D Od té doby na to dlabu a když ho prtě nechce, zbaští ho rodiče. Ale Kunhůtám to brzy došlo a tak na nás moc nezbývá :D Jen teda nejmladším vyndávám pecky když jsou velké.L.

:lol: :lol: :lol: Koupila jsem bezpeckový… :wink: Taky spoléhám na to, že když je to taková dobrota, že to sbouchá i se šlupkou..... :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
17.3.09 08:32

Víno, meruňky, broskve apod. jedl bez problémů od cca 11M.

Ale jablíčka, hrušky musím stále loupat, zubů totiž pořád moc nemá a tu slupku nerozkouše a dusí se jí.

Takže taky se přidávám k těm, co radí: až to snese :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
medvidek
17.3.09 09:11

Re: Od kdy můžu dávat dítěti ovoce se slupkou?

Taz píše:
Od kdy můžu dávat dítěti ovoce se slupkou- jablka, hrušky, hroznovko,…?
Díky..... :oops: :wink:

Ahoj Taz.
Starší dcera odemě chtěla loupat jablka ještě ve školce :evil: ,a mladší začala okusovat umyté celé jablko už někdy v 10měsících.
Skus a uvidíš.Co zachutná dávej a pak skus zas něco novýho.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama