Od kdy "kouzelný hrneček" ?

1180
22.9.05 11:26

Od kdy "kouzelný hrneček" ?

Ahojky, teď řeším, jestli mám pomalu malé koupit kouzelný hrneček. Malá už teď baští jen UM, takže je zvyklá na láhev. Používám láhve od Aventu. Dívala jsem se na stránky Aventu a mají kouzelné hrnečky už od 3 měsíců, no to Julce bude za 3 týdny. Říkám si, že by nebylo špatné ji učit pít z hrníčku co nejdříve. Co myslíte ostatní mamky, máte některá zkušenost s kouzelným hrníčkem v takovém věku ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1138
22.9.05 12:09

No pro tebe spíš přichází v úvahu učící hrnek od aventu, který to pítko má gumové a taky má i savičku, kde se dá regulovat průtok. Těžko ti radit. Evulka se začala z toho pítka učit až po pátém měsíci a měsíc jí trvalo než zjistila jak na to. Jinak jsem s pítkem úžasně spokojená že je měkké. Dá se koupit i zvlášt. Avent má všechno kombinovatelné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
22.9.05 12:46

Ahojky, u nás nekapající hrneček od Aventu neuspěl vůbec :? . Koupili jsme ten s měkkou hubičkou v nějakých 5 m a malá z něj pít nikdy nechtěla. Naučila se potom pít z takových těch lahví typu Jupík apod.

Alusha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
22.9.05 13:48

Ahoj,

nemám moc zkušenosti, protože pořád kojíme, ale UM bych asi nechala pít z klasické flašky se savičkou a hrmeček nechala spíš na později - třeba na čaj. Nemusíš kupovat ani hrneček, stačí koupit pítko, stejné jako na tom hrnečku, jde to krásně na:,–(it. Avent to má vymakané a vše na sebe sedí.
Snad Ti poradí jiná maminka, která má zkušenosti s UM.

Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
22.9.05 18:01

Ahoj,
my jsme používaly hrneček od Aventu s bílou hubičkou od 3 měsíců,
dělala jsem jí do toho čajík jak byla ta vedra, sice jsem plně kojila, ale pro klid dušičky jsem jí ho dávala třeba už za půl hodinky. Žádné problémy nebyly sice si jen tak cucla, ale přišla na to hned, používáme do dnes a jsme spokojený.
Markéta + Terezka 6,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
23.9.05 21:48

Ahoj,

s kouzelným hrnečkem od Aventu jsem moc spokojená, máme ho ale jen na čaj. Nejdříve jsem koupila ten menší od 3m s bílou měkkou hubičkou. Začala jsem ho Míše dávat ve 3m, ale neuměla z něj pít, v čaji se mi „topila“. Tak jsem jej na 2 měsíce uklidila a zkusili jsme to v 5m a už to bylo bez problémů. V 7m jsme přešly na větší hrneček se zelenou hubičkou.
Míša je od 2m na UM, ale to jí dávám normálně s láhve se savičkou, protože z hrnečku by mi 250ml nevypila.

Petra + Míša 8,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
25.9.05 21:31

Ahoj, děkuji za rady a postřehy ohledně „kouzelného hrníčku“ :) Zkusím koupit ten pro mimča od 3 měsíců a uvidím, jestli se malá „chytne“. Když tak s ním ještě počkáme. Asi ho objednám z internetu z www.aventbaby.cz - potřebuji totiž ještě objednat savičky s variabilním průtokem. Nemůžu na ně nikde v kamenném obchodě narazit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
26.9.05 07:57

Ahoj,
zkus to a uvidis! Nas Kubik se z tohohle hrnecku (bila hubicka) naucil pit az v 9mesicich. Do te doby mu to teklo vsude okolo, protoze nasal strasne mnozstvi stavy a neumel to spolknout :(
Akorat bych do toho mozna nedavala mliko, blbe se to meje…
Krasny den!
Eliska a Kubik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
26.9.05 13:18

Ahojky, tak jsem nakonec objednala na netu jen bílou měkkou hubičku (od 3 měsíců) + savičky. Používám avenťácké láhve, takže na:,–(ím hubičky na ně a uvidím, jak si s tím malá poradí :wink: Celý hrníček koupím až později, až bude Julka dostávat čaj, ten zatím dostávala jen v těch největších vedrech - na doporuční doktorky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama