Od kdy se počítá první den karanteny pozitivního?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
3.3.21 22:37
@Kakika píše:
No toto! Na vás se vztahuje ta kratší? Já měla pozitivní test 24.2. a hygiena mi řekla, že se mě týká 14 dní :think:

A nemate primo tu britskou mutaci?

Vzdyt Blatny tohle vyhlasoval az v patek nebo v sobotu ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 22:39

@Kakika tak to nevím mě bylo řečeno že to platí až co budou nemocnì po 1.3.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 22:40
@Anonymní píše:
@Kakika tak to nevím mě bylo řečeno že to platí až co budou nemocnì po 1.3.

Presne… zacalo to platit s novymi opatřeními… jako zakaz ježdění mimo okres atd.

• Citovat
  • Nahlásit
15926
3.3.21 22:44
@Anonymní píše:
A nemate primo tu britskou mutaci?Vzdyt Blatny tohle vyhlasoval az v patek nebo v sobotu ne?

Jo, vyhlašovali to až po tom, co jsem volala doktorovi info o pozitivitě. Asi zítra zavolám doktorovi znovu, jak to tedy je. Měla bych šanci aspoň ty kontroly DPH dělat v práci. Z domu je ta práce o dost náročnější.

Mutaci netuším, jestli zkoumali. Asi spíš ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 22:53

Holky a měli jste nějaké příznaky?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 22:55
@Anonymní píše:
Holky a měli jste nějaké příznaky?

Ja naštěstí jen únava (ale unavena byvam porad:D) bolest hlavy a ztrata cichu… do posledni chvile jsem věřila, ze je to jen nachlazení. Ale mam v práci těhotnou kolegyni, tak jsem musela omezit praci..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 22:58
@Anonymní píše:
Ja naštěstí jen únava (ale unavena byvam porad:D) bolest hlavy a ztrata cichu… do posledni chvile jsem věřila, ze je to jen nachlazení. Ale mam v práci těhotnou kolegyni, tak jsem musela omezit praci..

Aha já měla rýmu taky jsem si říkala že to nic není a pro klid kolegu jsem šla raději a šup covid. 8o :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
15926
3.3.21 23:02

Rýma, bolest hlavy, únava. Já si to ve velkém vyžrala loni, z toho jsem se dávala dokupy ještě v září. Půl roku jsem tvrdila, že to byla chřipka s komplikacemi, ale zpětně jsem si musela přiznat, že to byl COVID jak vyšitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 23:05

@Kakika fakt :( hlavně že to nedopadlo hůř :( tohle se ještě da :) a mužů se vás holky ještě zeptat mluvili jste s doktorem nebo pořád se sestrou? Přijde mi to takový zvláštní že sestra posoudí po tel že mužů do práce 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 23:09

A muj pritel i dcera negativni…

Jj, taky jen vse sestra. U nas se dve stridaji. Jedna rekla at zavolam ve stredu, aby vedela ze posledni tri dny jsem ok. A kdyz jsem volala v pondeli abych nahlasila ze pritel (mame stejnou mudr) je negativni, tak mi rovnou ukoncila na stredu neschopenku a neptala se.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 23:11
@Anonymní píše:
A muj pritel i dcera negativni…Jj, taky jen vse sestra. U nas se dve stridaji. Jedna rekla at zavolam ve stredu, aby vedela ze posledni tri dny jsem ok. A kdyz jsem volala v pondeli abych nahlasila ze pritel (mame stejnou mudr) je negativni, tak mi rovnou ukoncila na stredu neschopenku a neptala se.

Hi to je jako bych si psala sama se sebou holka i chlap negativni :mrgreen: a to naše šestiletý prditko po mě pořád lezlo a nic :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
15926
3.3.21 23:12
@Anonymní píše:
@Kakika fakt :( hlavně že to nedopadlo hůř :( tohle se ještě da :) a mužů se vás holky ještě zeptat mluvili jste s doktorem nebo pořád se sestrou? Přijde mi to takový zvláštní že sestra posoudí po tel že mužů do práce 8o

Tak na tohle asi nebudu umět odpovědět. Doktor i sestra mají ordinaci ob jedny dveře od mého kanclu, takže bych jim těžko mohla něco zamlčet :lol:

Každopádně věř mi, že sestřičky jsou mnohdy už tak zběhlé, že by doktora dokázaly plně zastoupit. A i ten doktor by se musel spolehnout jen na to, co mu přiznáš ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.21 23:20

@Kakika jo to máš asi pravdu :) jen mi to přijde takove dost neosobní :) ale co bych v téhle době chtěla že :( a taky bych právě řekla že se střídají dvě sestry.

• Citovat
  • Nahlásit
3771
4.3.21 07:55

Tak teda nevím, jak s tou karanténou.. švagrová byla pozitivní a musela mít karanténu 14 dnů (hygiena Brno) a brácha byl negativní a on měl jen 10 dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat