Od kdy ukaze digitální clearblue 3+

Anonymní
12.9.21 11:26

Od kdy ukaze digitální clearblue 3+

Zdravím, chtěla bych se zeptat zkušenějších, od kdy ukáže digitální clearblue 3+, minulou neděli jsem měla 2-3 a dneska (o týden později) zase 2-3, tak mám strach, jestli je to ok. V pondělí jsem byla na testu a hcg bylo 413, tudíž dnes by mělo být alespoň 3200…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
233
12.9.21 11:39

Ahoj nechci strašit měla jsem to stejně hcg 400 digitální stále ukazoval 2-3 tt a bylo z toho mimoděložní těhotenství ale nemusí tomu být i u tebe jen píšu svou zkušenost. Zašla bych si na odběr krve jestli hcg stouplo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 11:59

@llenas mimodelozni už mám jedno za sebou, tak jen to ne. Ale byla jsem už 3 x na krvi ob den a stoupalo hezky..26, 100 a 413…tak jsem se uklidnila a teď tohle.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
213
12.9.21 12:37
@Anonymní píše:
@llenas mimodelozni už mám jedno za sebou, tak jen to ne. Ale byla jsem už 3 x na krvi ob den a stoupalo hezky..26, 100 a 413…tak jsem se uklidnila a teď tohle.. :,(

Udělej test ještě za 2 dny. Pokud už bude 3+ tak buď v klidu. Pokud 2-3 asi bych šla znovu na krev nebo na utz v 5-6 týdnu už by mělo jít něco vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 12:41

Já jsem to taky takto měla a bylo z toho bohužel zamlklé těhotenství. Ať ti to dobře dopadne :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 12:50

Achjo, no tak uvidíme no. Taky to nevidím dobře. Zitra půjdu na krev. Taky jsi znala hcg při zamlklem?

@Anonymní píše:
Já jsem to taky takto měla a bylo z toho bohužel zamlklé těhotenství. Ať ti to dobře dopadne :dance:
  • Citovat
  • Nahlásit
245
12.9.21 14:19

Taky jsem to tak měla a vubec to nic neznamenalo. Musíte si uvědomit, že to je digitalní hračka, která neumí pracovat se stoprocentní přesností. Ono to tam naskočí, ale až za nějakou dobu.Klid!! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
12.9.21 14:20

Já bych ještě neztrácela naději. Mohla jsi mít jenom víc naředěnou moč ;). Každopádně budu držet palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
12.9.21 14:22

@Lilypad24 tak to moc rada slyším ☺️🙏 kez by to tak bylo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 14:25

@Floryanna dělala jsem z ranní moci, a pak v poledne ještě jeden, oba 2-3. Ze já se na to nevybodla 🙄 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
83
12.9.21 15:50
@Anonymní píše:
@Floryanna dělala jsem z ranní moci, a pak v poledne ještě jeden, oba 2-3. Ze já se na to nevybodla 🙄 🙈

To, ze jsi to dělala z ranní moči, nemusí automaticky znamenat, že je moč úplně stejně koncentrovaná ;). Stačí večer trochu víc pít nebo spát třeba kratší dobu….mluvím z vlastní zkušenosti, i když šlo jenom o klasické papírkové testy :). Nechci ti mazat med kolem pusy. Možné jsou obě varianty - těhotenství muže prosperovat a taky nemusí, ale na tvém místě bych se zatím nějak nestresovala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
654
12.9.21 16:33

Od 2753 HCG
Staci zadat to googlu clearblue hcg a pak se podivat na obrazky. Nekde tam bude tabulka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 16:41

@Tarena tohle číslo jsem také někde viděla, to by znamenalo, ze je něco spatne, když jsem měla v pondělí hcg 400. Tak v neděli musí být minimálně 3200. Zitra zajdu na krev.

• Citovat
  • Nahlásit
654
12.9.21 16:49
@Anonymní píše:
@Tarena tohle číslo jsem také někde viděla, to by znamenalo, ze je něco spatne, když jsem měla v pondělí hcg 400. Tak v neděli musí být minimálně 3200. Zitra zajdu na krev.

To muze o par stovek byt jinak, plus jestli moc nebyla uplne zluta/koncentrovana, tak to proste neukaze. Testujes v moc hranicni den.
Krev je jistejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 16:55

@Tarena já jsem byla 3× na krvi, kvůli mimodeloznimu, které mám za sebou, tak abych ho vyloučila a nechtěla jsem chodit brzy na gyndu..a rostlo skvěle, ale minimum, co musí být je ob den dvojnásobek hodnoty, proto jsem si to vypocitala přesně na neděli, ze je to první den, kdy musí hodnota byt vyšší než 2800, aby byla 3+ a nic..Moč koncentrovaná byla, šla jsem spát brzy a spala 8h, takže tmavá byla. No zitra se ukáže, pravda je bohužel ta, ze s tom stejně nic neudelam. Spis jsem chtěla slyšet, jestli někomu taky neukazoval digi 2-3, když měl hcg vyšší, jestli je ta hodnota fakt 2800.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat