Reklama

Od kdy umí miminko dýchat pusou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 26.04.11 12:41
od kdy umí miminko dýchat pusou?

zajímalo by mě od kdy umí miminko dýchat pusou? mám 3,5měsíčního chlapečkaa dost často trpí rýmičkou, dr říkala že neumí dýchta pusou a že je to pro něj moc nebezpečný že by se mi mohl doma udusit, od kdy začínají tedy používta pusinku k dýchání?

Reklama

Reakce:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 26.04.11 13:14

Nevim, kdy mimi dychaji pusou, ale nemyslim si, ze by az tak zavazne hrozilo uduseni!
Nase mala jak ma plny nosik (a to i kdyz spinka) zacne silene plakat a v tom pripade uz pusou dycha sama - i kdyz nevedomky :-)

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 26.04.11 13:24
BaraDolezal píše:
Nevim, kdy mimi dychaji pusou, ale nemyslim si, ze by az tak zavazne hrozilo uduseni!
Nase mala jak ma plny nosik (a to i kdyz spinka) zacne silene plakat a v tom pripade uz pusou dycha sama - i kdyz nevedomky :-)

to je taky fakt, já už sem s tý mojí dr úplně hotová, furt ně něčím děsí

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 26.04.11 13:28

Uvazovala jsi o zmene???
Doktorka nema desit, ma vysvetlovat a radit! :-D

Ja taky uvazuju o zmene doktorky, ale z jineho duvodu… nic nevysvetli, malo kdy poradi, prijde mi docela neochotna a tak dale…

Na doktory jsem ale pes… pokud neni max. spokojenost, pelasim pryc!!!

ugluk
Hvězda diskuse 42600 příspěvků 26.04.11 13:31

Já se narodila se srostlou nosní přepážkou, přišli na to v mých pěti letech. Do té doby jsem nosem prakticky téměř dýchat nemohla (tu jednu aspoň trošku průchodnu nosní dírku jsem měla ucpanou nepřetržitou rýmou), honili mě po alergologiích, atd. Nicméně od narození až do operace, kdy to bylo odstraněno, jsem dýchala z 90 % pusou, ne, že by to bylo bez problémů, ale rozhodně jsem se nezadusila a žádné následky to na mě nezanechalo (jen křivý nos) :wink:

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 26.04.11 14:01
BaraDolezal píše:
Uvazovala jsi o zmene???
Doktorka nema desit, ma vysvetlovat a radit! :-D

Ja taky uvazuju o zmene doktorky, ale z jineho duvodu… nic nevysvetli, malo kdy poradi, prijde mi docela neochotna a tak dale…

Na doktory jsem ale pes… pokud neni max. spokojenost, pelasim pryc!!!

jj uvažovala jenže ta která by mi vyhovovala tak ta je ve městě vedle nás a když sem u ní byla jestli bych k ní s dětma nemohla chodit mi řekla že bohužel protoře má s tou mojí doktorkou smlouvy že si nesmí přetahovat pacienty což moc nechápu ale je to tak

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 26.04.11 14:08

Tak to tedy nechau vubec… za prve prece te nepretahla, je to tve rozhodnuti a snad musi vzit v uvahu duvody, ktere jsou docela zavazne - nespokojenost!!!¨
Myslim, ze je divne, ze muzes chodit jen k ni :-( Poradne bych se poptala!

barah
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 26.04.11 14:27

Na nosním nám říkali, že dítě instinktivně dýchá pusou, když to nejde nosem. :nevim:

petrusepetrus
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 26.04.11 16:35
BaraDolezal píše:
Tak to tedy nechau vubec… za prve prece te nepretahla, je to tve rozhodnuti a snad musi vzit v uvahu duvody, ktere jsou docela zavazne - nespokojenost!!!¨

Ahoj Baruš,u nás je to tak i s obvodníma doktorama.Přes­těhovali jsme se,obvoďáka mám u domu,ale nesmím k němu,protože Chebští doktoři mezi sebou mají smlouvu,že si nebudou přebírat pacienty :zed: :nevim:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 26.04.11 20:47
petrusepetrus píše:
BaraDolezal píše:
Ahoj Baruš,u nás je to tak i s obvodníma doktorama.Přes­těhovali jsme se,obvoďáka mám u domu,ale nesmím k němu,protože Chebští doktoři mezi sebou mají smlouvu,že si nebudou přebírat pacienty :zed: :nevim:

Boze to je hrozny!!!!!!!! Chci si VYBRAT sveho lekare a ne byt doslova pridelena :-(
Nastesti u nas to tak neni, muzu si jit kam chci!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >