Od kdy vaše miminka ochutnali něco jiného krom mlíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivuss
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 16.02.11 08:10
od kdy vaše miminka ochutnali něco jiného krom mlíčka

zajímalo by mě kdy váš prcek dostal ochutnat něco jiného než mlíčko, myslím tím třeba jogurtík a takovéhle věci.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 16.02.11 08:16

Tak nas prcek na konci 4.mesice ochutnal kasi,ale po tydnu,kdy to na lepsi nocni spani stejne nepomahalo jsme ji uz nedavali.Pak v 6.mesicich jsem zacala prikrmem mrkev,brambor,bro­kolice.....jo­gurt myslim mel az od 7-8.mesice

Gabinka.J
Kecalka 133 příspěvků 16.02.11 08:16

U první dcery už v 5 měsících, kojila jsem totiž jen 4 měsíce, a druhá beruška v 6.měsících, hned jak to dr dovolila! A je fakt, že ted nemáme problém s jídlem, je to malý otesánek!! :-)

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.11 08:17
ivuss píše:
zajímalo by mě kdy váš prcek dostal ochutnat něco jiného než mlíčko, myslím tím třeba jogurtík a takovéhle věci.

Moje mimi je kojené, tak jsme začli klasicky v půl roce zeleninovými příkrmy, po pár týdnech ovocnými a na jogurt došlo až v 8 měsících

dominika1981
Stálice 59 příspěvků 16.02.11 08:26

My zkoušely od 3,5 měsíce kaše a zeleninu. Od 4. měsíce dlabe všechno. Jogurt jsem teda zatim nezkoušela :-D

8petule8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.11 08:27

Záleží jestli kojíš nebo dáváš UM a pokud kojíš tak taky záleží kolik máš mléka. Já bych rozhodně kojila co nejdýl to půjde, tedy alespoň do sedmého, osmého měsíce a pak bych postupně začínala s příkrmy :wink:

…pokud jste na UM, tak můžeš s příkrmama začít určitě dřív :roll:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 16.02.11 08:27

Ahoj. Obě hol­ky ochutnaly po 6­.měsíci. Star­ší ale příkrmy od­mítala skoro do ro­ku, mladší si zvy­kala asi týden, je to v­děčný strávník a sní, c­o jí připravím.

Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 16.02.11 08:34

Včera, když si manžel dělal srandu, že mu dá kousnout sušenky a omylem mu spadnul drobek do pusinky :lol: :oops:

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.11 08:35
8petule8 píše:
Záleží jestli kojíš nebo dáváš UM a pokud kojíš tak taky záleží kolik máš mléka. Já bych rozhodně kojila co nejdýl to půjde, tedy alespoň do sedmého, osmého měsíce a pak bych postupně začínala s příkrmy :wink:…pokud jste na UM, tak můžeš s příkrmama začít určitě dřív :roll:

8-o a to jako proč, když Dr. řekne od půl roku

sarynama
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 16.02.11 08:35

Tak naše Lucinka od 4.měsíce dostala na noc kaši už jsem měla málo mlíka a od konce 5.měsíce jsme pomaličku začínali s příkrmy a teď baští všechno co jí dám, ještě jsem nepřišla na nic co by jí nechutnalo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

U syna to bylo jiné, ten byl plně kojený do konce 7.měsíce a pak dostával pomalu příkrmy, ale docela dost je odmítal, jak byl dlouho zvyklý na mlíčko a je vybíravý v jídle až do teď :zed: :zed: :zed:

Šema
Echt Kelišová 9170 příspěvků 16.02.11 08:54

Ahojík

Syn byl nekojený a ve 4.5 měs měl prvně lžičku mrkvičky.

freeonit
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 16.02.11 09:03

ahojky, Vašík dostal první lžičku brokoličky přesně v 6 mesících a jednom dni.. :-) nechápu proč má někdo za potřebí začít s příkrmama dřív když dítě přibírá, ale každýho věc…

weendulka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 16.02.11 09:11

Ahojky tak malej začal papat mrkvičku, a moc mu chutná. A dnes dáme špenátek. Je na UM a naše dr to doporučila :wink:

sarynama
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 16.02.11 09:12

Záleží jestli kojíš nebo ne, když je mimi kojený tak se příkrmy dávají od 6.měsíce ale pokud je mimi na UM tak od ukončeného 4.měsíce

EvaG
Extra třída :D 10781 příspěvků 16.02.11 09:17

Pokud kojíš tak bych zbytečně nezatěžovala bříško miminku.

My začaly taky v půl roce a to měla mrkvičku, potom brokolici a květak. Po 14 dnech jsem začala dávat míchaný špenát s bramborem a takový… Po měsící teprve ovocný.

Kaše byla později asi v 8.měsících a jogurty taky tak nějak. Nezapomen že jogurty jsou z klasického mlíka.

Naše doktorka pribináčky a takový věci z tvarohu doporučuje až od roku, prý s tím má špatné zkušenosti a bývají z toho často salmonely a průjmy. TAk první pribináček nebo něco takovýho dostala až po roce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >