Reklama

Od kdy začít s příkrmy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 15.05.09 21:03
Od kdy začít s příkrmy?

Omlouvám se jestli tady už tato diskuze ,je,ale neobjevila jsem jí,tak proto se ptám,zajímá mě od kdy se začíná s příkrmy u dítěte,které je na UM?Už se tak začínám v obchodě poohlížet a všimla jsem si že na skleničkách je napsáno od ukončeného 4 měsíce je to skutečně tak?Nebo jste radši dávali až dýl? 8O

Reklama

Reakce:

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 15.05.09 21:13

ahojki, já to tak nějak od ukonč. 4. měsíce dávala, protože holka už mi v té době pila litr UM denně a dle Dr. je ten litr ta hranice, kdy je vhodné začít s příkrmy..... tak jsme nejdřív odbouraly polední mlíko a dost dlouho jsme byly na tom jednom příkrmu denně...... až kolem 8. nebo 9. měsíce jsme daly večerní příkrm. Na holce to nic špatného nezanechalo :) A.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 15.05.09 23:06

Děkuji,no asi to budu muset probrat s doktorkou,on Honzík už právě taky vypije ten litr určitě. :)

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 16.05.09 10:52

my tedy začínali až na 6m /Vojtěch byl kojený/
podle chytrých knih je ta doba pro začátek příkrmu celkem variabilní - od 4 měsíců do zhruba 7měsíců.
většina dětí nemá prospěch ze zavedení příkrmu před ukončeným 4.měsícem.

poradila bych se pediatrem, podle toho, jak přibírá, kolik přesně vypije za den atd.

lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 16.05.09 11:21

Ahoj taky bych se poradila s mudr a my začali až v 6 měsíci.Také byl kojený.

Miren
Nováček 4 příspěvky 05.06.09 16:16

Ahojky,náš malý je také na UM a od konce 4 měsíce jsme začínaly zeleninkou.Teď je mu 5 měsíců,většinou místo poledního mléka mu dám přesnídávku nebo masozeleninový příkrm,někdy na noc kašičku a trošku mléka.Klidně můžeš už začínat s příkrmy.nejdříve ať vyzkouší veškerou zeleninu a pak můžeš i přesnídávku :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >