Od kdy zvedat pod pažemi

7
25.3.20 14:59

Od kdy zvedat pod pažemi

Dobrý den, od kdy jste zvedaly a nosily své děti pod pažemi? Malý je strašně dlouhý a už se mi s ním do náruče špatně vytáčí. A od kdy jste nosily děti v poloze „na odříhnutí na rameni“ i mimo samotné odříhnutí? Známá mi říkala, že se tak nemá moc nosit kvůli těžké hlavičce, která zatěžuje páteř (ale říkala mi to 3 měsíce dozadu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.3.20 15:01

@saphir odrihnout jako by na rameno jsem dávala od narození, zvedat pod pažemi jsem začala když samo dítě udrží hlavičku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
25.3.20 15:10

Zvedat pod pazemi jsem začala cca v do e, kdy dítě bylo na 4. Nosit svisle od doby, co sedí. A třeba teď dcera už sedí, ale nosit ji tak nemůžu, protože se vyklani všemi směry a sápe se dolů. Jakmile ji vezmu jako mimino, je spokojená… a to jsem se na to tak těšila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15004
25.3.20 15:29

No zvedat pod rukama az kdyz stabilne drzu hlavu, nosit svisle zalezi jak, treba v satku prakticky od narozeni, ale tam dite lezi na mojem hrudniku a nedrzi vahu svoji hlavy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 15:30

Pod paží jsem nezvedala nikdy. Zkus požádat nějakého silného chlapa, ať tě takhle zvedne - asi tě to nerozbrečí, ale příjemný to fakt není.

Od okamžiku, kdy drží samo hlavu, chytni pod bříškem s dlaní položenou přes hrudník a směřující k obličeji miminka (normálně si ho na to předloktí „překul“) a druhou rukou jisti pod zadečkem. Dítě nedržící hlavu zvedat jen s oporou hlavičky, tady není zbytí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 16:38

Odříhnout na rameni od narození a pod pažemi jsem začala cca týden po porodu a to protože naše malá drží krásně hlavičku už od narození.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 20:51

Svisle jsem syna nosila od narozeni, libilo se mu to nejvice, v ostatnich polohach byl nespokojeny, navic byl uz od narozeni v satku. Ale on mel uz od narozeni silny krk, nikdy mu hlavicka vylozene neklimbala.. :lol: a pod pazemi jsem ho zacala brat az kdyz si sam sednul, coz bylo cca v pul roce. Do te doby jsem ho zvedala pod hlavickou/zady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama