Od koho máte jídelníček na hubnutí?

1.4.21 07:36

Od koho mate jidelnicek na hubnuti??

Ahoj, ten kdo chce hubnout a rozhodl se pro vytvoreni jidelnicku na miru, tak od koho jste meli, s kym jste byli spokojeni?? Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3022
1.4.21 07:41

https://www.michaljoseftoth.cz/

Za mě super, ale nemám srovnání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
1.4.21 07:46

Chodils jsem do gomanga u nas ve městě. Super, kazdy medic bylo převážení, úprava jídelníčku, úprava cvičení.
Jídelníčky pres net jsem zkoušela asi 4 a nevyhovoval mi žádný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
1.4.21 07:59

Ja zhubla 15 kg za půl roku, nepotřebovala jsem žádný jídelníček, stačilo vynechat bile jedy - cukr a mouku, tedy všechno sladké a pečivo, jedla jsem zeleninu a bilkoviny- maso, šunka, vejce. Ovoce pouze na snídani s jogurtem. Na svačinu třeba tu šunku se zeleninou, tvaroh se zeleninou, oběd normální, akorát z přílohy jsem si dala jen půlku. No a hlavně zařadit každý den pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.21 08:12

@Ojanka no ja pred tremi tydny vyradila komplet sladkosti, i buchty a vysledek jen pul kila dule.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.21 08:13

@Murka a toleroval i tvoje neoblibena jidla a potraviny? Jde mi o to, ze kdyz nemam rada napr. cocku, kruti maso, fazole, zverinu, tak aby to tam nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
1.4.21 08:27

Já mám od Karolíny katchaby Hrubešovy a super 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9171
1.4.21 08:29

Najdi si někoho v okolí, ať můžeš na osobní rozhovor a chodit na vážení, měření, motivaci.

Mně dala poradkyně řady ohledně porcí, skladba jídla během dne, vyřazení nevhodných potravin a hlavně pohyb. Začala jsem chodit s hůlkami a je to super jednoduchý pohyb v tempu plus domácí cvičení.

Jídlo si zapisuji do kalorickych tabulek a tam uvidíš, jak na tom během dne jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20760
1.4.21 08:40

Mě ty jídelníčky nevyhovujou. Objevila jsem přerušovaný půst a za měsíc mám 5kg dole. Moje tělo prostě nechce jíst skoro nonstop. Potřebuje hlad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
1.4.21 09:59
@KonradovaDenisa68 píše:
@Ojanka no ja pred tremi tydny vyradila komplet sladkosti, i buchty a vysledek jen pul kila dule.

No a máš pohyb? Ono to nejde hned, nejdřív se nic neděje, tělo se musí na ten nový styl nastavit. Musíš vydržet a cca za dva měsíce to najednou bude obrovský skok :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
1.4.21 10:15

A ti poradci jsou takovi, co udelaji i krevni testy atd. a teprve podle toho sestavuji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
1.4.21 18:32

Protože jsi určitě všechno nabrala za tři týdny a proto to za tři týdny musí byt dole :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat