Reklama

Od kolika let začít používat krém na obličej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mamotazku
Povídálka 41 příspěvků 10.08.18 09:52
Od kolika let začít používat krém na obličej?

Ahoj, :mavam: od kolika let začít používat krém na obličej?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 10.08.18 09:54

@mamotazku Ahoj, používám asi od patnácti let.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 10.08.18 09:58

Krem na oblicej klidne i v detstvi … ono zalezi jaky..

krem na prevenci vrasek pouzivam az po 30 predtim jen hydratacni.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 10.08.18 10:03

Klidně od 15 let, nějaký víc pečující a oční krém od 25+

Manhattan
Závislačka 3690 příspěvků 10.08.18 10:05

Klidně od dětsví. Mě k tomu vedla mamka a v pubertě mi začala kupovat přírodní oleje, které používám doteď, jen přes léto se mažu hydratačním krémem a po třicítce přidám prevenci proti vráskám.

Manhattan
Závislačka 3690 příspěvků 10.08.18 10:05

*dětství

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2264 příspěvků 10.08.18 10:21

Odmala nas mamka patlala, cca od 15 se patlam sama :mrgreen: Krem je zaklad, zatim teda pouzivam jen obycejnej, ted mam okurkovou Ziaju. Jen ve vedrech vynechavam, jinak celorocne.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 10:26

Od puberty, jak se objevilo akné. Mám 35 let a přemýšlím, jestli začít používat krém proti vráskám. V rodině se objevují až po 50tce. Na oči asi od 20ti let používám krém Vidět, znamená věřit a super.

mamotazku
Povídálka 41 příspěvků 10.08.18 10:29

@Lidym Akné mám už asi od 11, ale už je to lepší, a právě proto nevím jestli mám krém používat a taky jaký. :nevim:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 10:31

@mamotazku A kolik máš let?

blumen
Hvězda diskuse 40344 příspěvků 10.08.18 10:32

Ja zadny. :nevim:

kve-tinka
Závislačka 4345 příspěvků 4 inzeráty 10.08.18 10:33

Nejake obyc hydratacni od puberty. Od 30 pouzivam kvalitnejsi denni krem a pribyl nocni krem.

mamotazku
Povídálka 41 příspěvků 10.08.18 10:42

@Lidym 14

Kriss Tina
Závislačka 4723 příspěvků 10.08.18 10:47

Záleží jakej, třeba dětskou niveu patlam na syna prakticky od narození, aby neměl vysušený obličej. Jinak jestli myslíš krémy na vrásky apod ty Maj vetšinou na obale doporučený věk třeba 20+ 30+ apod. Já hydratační krém používám tak od základky, už máma mě od mala vedla k tomu si pleť promazavat, taky záleží jaký máš typ pleti a podle toho krém volit.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 10:49

@mamotazku A co mamka, neporadí? Základ je vyčistit pleť a nějaký lehký krém. Ideální vyzkoušet, co ti sedne. Pokud to nemáš hrozné, nemusíš na kožní. Stačí do drogerie a vyzkoušet nějakou značku. Pleťovou vodu, čistící gel (zkus od Garnier, jak je na něj reklama) a lehký krém, po kterém se ti nebude mastit pleť. Teď přes horka, radši nemazat, až kdybys cítila, že máš vysušenou pleť.
Edit. Myslela jsem nějakou řadu na pleť s akné. Jestli máš možnost vyzkoušej Oriflame. Já používala jejich masky a byly super, ale přišla jsem na ně až ve 20ti. Škoda, že ne dřív, hodně pomohly na ty černé tečky.

Příspěvek upraven 10.08.18 v 10:51

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama