Od kolika měsíců jsou vhodné golfky?

9441
22.1.07 16:10

Od kolika měsíců jsou vhodné golfky?

Ahoj,

poradíte mi někdo, od kolika měsíců věku můžu malou vozit v golfkách? Od 4, 5 … měsíců? Jaké máte zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16300
22.1.07 16:24

ahoj,

myslím, že je to hoooodně brzy. odborníci radí až od 8 měsíců, resp,kdy dítě sedí. když vidím ty zkroucená miminka v polosedu-lehu v golfkách , je mi jich fakt líto :cry: :cry: :cry: .

však se tady dočkáš :lol: .

irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
22.1.07 17:14

Taky se přikláním k názoru, že je lepší mimčo vozit v golfkách až když umí sedět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
22.1.07 19:54

Spíš záleží na tom, jaké jsou to golfky. Moje dcera měla 6 měsíců, když jsem začala používat golfky, ale mám Jane cerrera, opěrka zad se dá polohovat až do lehu, opěrka nohou je též polohovatelná. Pokud malá spala, mohla pohodlně ležet, když byla vzhůru, byla v polosedě, aby mohla trochu koukat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
709
18.4.13 21:29

A nemáte někdo zkušenost s golfkama do terénu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.14 10:30

Ahoj, v srpnu jedeme na 3 dny na Lipno.. Malému bude 7 a půl měsíce.. Můžu ho dát do golfek, které nejdou položit úplně do lehu (jen polo)?? Máte někdo zkušenosti??? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.14 10:37

My jsme teda golfky začali používat až od 10 měsíce, jak se začal malý stavět o nábytek a byl uplně pevný v sedu. Dříve jsem to nechtěla kvůli páteři riskovat. I dr.mi řekla to samé, až opravdu pevně a sám sedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.14 11:47

No právě nevim, jestli to risknout nebo ne.. Uvidím jaký udělá za měsíc pokrok.. Už myï nevydrží vůbec ležet, nejraději by seděl a v kočárku už to taky neni ono.. chce vidět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama