Od kolika měsíců lze nechat hlídat miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Crazy2v1
Povídálka 17 příspěvků 02.02.18 14:51
od kolika měsíců lze nechat hlídat miminko?

Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat, od kdy lze nechat na pár hodin hlídat miminko? Ptám se především těch maminek, které nemají hlídací příbuzné a kamarádky. Nejde mi o každodenní hlídání na celý den, ale jen třeba 1×-2× měsíčně na pár hodin. Jak stará miminka profi chůvy hlídají? A nevíte o nějaké prověřené agentuře v okolí prahy? Platila bych zlatem.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 12088 příspěvků 02.02.18 14:58
@Crazy2v1 píše:
Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat, od kdy lze nechat na pár hodin hlídat miminko? Ptám se především těch maminek, které nemají hlídací příbuzné a kamarádky. Nejde mi o každodenní hlídání na celý den, ale jen třeba 1×-2× měsíčně na pár hodin. Jak stará miminka profi chůvy hlídají? A nevíte o nějaké prověřené agentuře v okolí prahy? Platila bych zlatem.

Cizímu bych miminko nedala. Sama jsem byla schopná od malého na chvíli odejít až asi po půl roce. A to ho hlídal jeho tatínek. Zkusila bych hlídačky. cz. Máš tam fotky, zkušenosti chův, cenu. Ale osobní zkušenost nemám.

Yoy
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 02.02.18 14:58

NO miminka sa hlidaju o d 0- az do 99 :) takže mám skusenost, že niektore chuvy radsej maju male mimca ako tie satarsie, a aj dost mlade holky maju velka skusenosti ja doporucujem agenturu Pikolo treba tam mam skusenost dobru aj dobru chuvu som mala. a radsej agentura ako tak nejak po znamostiach

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 02.02.18 15:05
@Crazy2v1 píše:

Jste odvazna nedala bych hlidat miminko
A neverila bych ani best of agenture..max od pul roka..ale ani jsem to nikdy nevyuzila tak tezko rict

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 02.02.18 15:06
@Russet píše:
Cizímu bych miminko nedala. Sama jsem byla schopná od malého na chvíli odejít až asi po půl roce. A to ho hlídal jeho tatínek. Zkusila bych hlídačky. cz. Máš tam fotky, zkušenosti chův, cenu. Ale osobní zkušenost nemám.

Taky jsem chtela napsat hlidacky.cz

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 02.02.18 15:08

Nechávali jsme hlídat až od čtyř měsíců, dřív bych miminko nikomu nesvěřila - do té doby jsem měla chůvu max. jako doprovod

dana.dv
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 02.02.18 15:10

Poptala bych se po znamych, nam chodi hlidat ucitelka z MS. A jsme moc spokojeni.

Crazy2v1
Povídálka 17 příspěvků 02.02.18 15:17
@EmmaAnna píše:
Nechávali jsme hlídat až od čtyř měsíců, dřív bych miminko nikomu nesvěřila - do té doby jsem měla chůvu max. jako doprovod

Syn má 4,5 měsíce. Chůvu bych určitě chtěla prověřit.

Jde o to, že poslední 2 měsíce jsem se od něj nehla. Jen 2× s ním manžel jel na půl hodiny s kočárem. Doopravdy bych potřebovala alespoň 1× měsičně čas zařídit si svoje věci nebo jít s manželem třeba na oběd/večeři. Oba už cítíme, že melem z posledního. Syna miluju.

Russet
Extra třída :D 12088 příspěvků 02.02.18 15:18
@Andy27 píše:
Taky jsem chtela napsat hlidacky.cz

Jestli nám odpadne babi, zatím se statečně drží, budu první zkoušet taky :mrgreen:

elibro
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 02.02.18 15:28

@Crazy2v1 chůvu už určitě najdeš a i když u nás hlídají babičky, tak oba syny od ještě mladšího věku, dítě bude v pohodě.

Sany80s
Kelišová 6617 příspěvků 02.02.18 15:38

Od nula měsíců, doba tedy záleží na tom, zda je dítě kojené a matka je schopna třeba odstříkat nějaké mléko.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 02.02.18 17:28

Po 6ti mesicich materske jsem se vracela do prace, chuvu jsem sehnala pres kamaradku, byla jsem radeji pro osobni doporuceni nez pres agenturu.

Fofrník
Závislačka 3490 příspěvků 02.02.18 17:39
@Crazy2v1 píše:
Syn má 4,5 měsíce. Chůvu bych určitě chtěla prověřit.Jde o to, že poslední 2 měsíce jsem se od něj nehla. Jen 2× s ním manžel jel na půl hodiny s kočárem. Doopravdy bych potřebovala alespoň 1× měsičně čas zařídit si svoje věci nebo jít s manželem třeba na oběd/večeři. Oba už cítíme, že melem z posledního. Syna miluju.

Tak to teda nemáš moc výdrž. Tedy nemáte výdrž. :roll: :think:

LKL
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 02.02.18 19:09

@Crazy2v1 k prvni dceri jsem mela chuvu od 12m (sla jsem zpet do prace) a k druhe od narozeni - protoze uz jsem ji proste znala a uplne v klidu ji sverila i to mimino. nevidim v tom zadny problem. prvni dceru jsem davala bezne hlidat na par hodin od nekolika tydnu veku - taky jsem nemela vydrz, pri nedostatku spanku fyzicky kolabuju, nic prijemnyho. tak dobre vyber :)

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 02.02.18 20:29
@Crazy2v1 píše:
Syn má 4,5 měsíce. Chůvu bych určitě chtěla prověřit.Jde o to, že poslední 2 měsíce jsem se od něj nehla. Jen 2× s ním manžel jel na půl hodiny s kočárem. Doopravdy bych potřebovala alespoň 1× měsičně čas zařídit si svoje věci nebo jít s manželem třeba na oběd/večeři. Oba už cítíme, že melem z posledního. Syna miluju.

Waw…ja se od male nehla do 3 let 24 hodin denne..tak to jsem fakt dobra :mrgreen: tak to si neporizujte druhe :lol: kdyz uz melete z posledniho :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >