Od kolikátého měsíce jste dávali švestkovou šťávu?

462
4.1.13 11:05

od kolikátého měsíce jste dávali švestkovou šťávu?

Ahoj holky prosím raďte? Mám 2 měsíce starého kluka a rájsme na UM Má občas zácpu a ráda bych mu to ulehčila šťávou, ale píší tam od 4 měsíce dávala jste některá dřív a třeba jenom 1 lžíci? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29440
4.1.13 11:08

Ne, poprvé jsem dala ve 4 měsících, když jsme začali s příkrmy a měl po nich první dny zácpu a bolení. U mladšího jsem to řešila jinak - kapky na prdíky, laktobacily od Biopronu, když bolelo bříško tak obvyklé praktiky a když se jo opravdu nemohl vykakat a měl vyloženě koliku, tak jsem rourkovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8877
4.1.13 11:08

Dala jsem ted trimesicni holcicce dvakrat denne pul male lzicky, vic jsem si netroufla ;) Jinak mala se konecne po… (po 9 dnech) pote, co jsem vypila pullitr silneho hermankoveho caje, je projimavy (poradila mi to kamaradka). Kdyz jste na UM, zkusila bych prckovi par lzicek ;) Vim, ze je to alergen a muze vazat zelezo, ale par lzicek parkrat za mesic bych klidne dala ;)
Laktobacily a kapky na prdy davame stale a proti zacpe bez valneho uspechu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
462
4.1.13 11:16

Dávala bych mu ráda kapky ale asi nesnáší simeticon, který obsahuje každá lahvička na větry a tak dávám pouze probiotika. S příkrmama začneme spíš v 6 měsíci 4 mi přijde moc brzo. No já mu tu š´távičku raději nedám, aby nebyl nějaký bugr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26853
4.1.13 11:16

Takhle malemu jsem davala hermankovy caj. Pomohl.
Svestkovku jedeme od 4 mesicu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7631
4.1.13 11:20

Nám dětská doktorka radila na vykakání šťávičku také kolem toho druhého měsíce. Pak jsem kvůli nekakání telefonovala na dětskou kliniku a tam říkali, že dětem by nemělo do čtvtého měsíce přijít nic jiného než kojenecké mléko. Přikláněla bych se asi k tomu čajíku a laktobacilkům :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29440
4.1.13 11:23

Jinak na zácpu nám celkem dobře fungovala i teplá voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
4.1.13 11:32

Az s prvnim prikrmem, kdy jsme meli zacpu. Ale zkusila bych par lzicek prevarene vody (5-6 za den). Nam to pomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
4.1.13 11:36

Já bych zkusila zněmu UM, dvouměsíčnímu prckovi bych šťávu nedávala. Já začala až s prvníma příkrmama kolem 5m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8598
4.1.13 11:42

Taky bych to asi ještě nedávala, to může nadělat více škody než užitku, ty se nalej heřmánkem, mě pomáhalo, když jsme vypila kefír…ale to jsem dělala až když byl malej větší, když jsme v půlce 6m začínali s příkrmama tak nekamkal několik dní a plakal… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3525
4.1.13 11:44

Ja davala od 4.mesice, redene vodou a vypil i 50ml denne, nic mu po tom nebylo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
4.1.13 12:38

@vojti
Pokud máte UM tak jsou příkrmy od ukončeného 4 měsíce normální
a opravdu zkus jiné mléko, třeba Nutrilon rád zacpává :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nesinka
4.1.13 12:48

Az s prvnim prikrmem, tj. v ukoncenem 4.mesici. Zmenila bych UM :-)

• Citovat
  • Nahlásit
15977
5.1.13 16:01

Dala jsem předevčírem, tři dny před 6 měsícem. Příkrmy ještě nemá, ale měla zácpu, která jí dost tápila. A to jí měla jen 4 dny. Vypila asi 50ml (moc jí to ale nechutnalo :roll: ) a zabralo to. :palec: Možná jí i pomohly laktobacilky baby od Biopronu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat