Od kolikátého měsíce miminka přestat kojit a přejít na lahev?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:02
Od kolikátého měsíce miminka přestat kojit a přejít na lahev?

Čauky od kolikátého měsíce tak přestat kojit? Nebo alespon začít přecházet na lahev? :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 21.04.19 19:04

Láhev jsem nedala nikdy, oba kluci se odstavili kolem 18 měsíců a jinak pili z takových těch pitek nebo ucicich hrnecků

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 21.04.19 19:04

To záleží na tobě do kdy chceš kojit :nevim: přecházet na lahev znamená co?? Prostě koj dokud ti to vyhovuje a na láhev kašli, do lahve můžeš dát třeba vodu nebo čaj až bude horko, aby byl i jiný pitný režim.

ludmilaadamkova
Závislačka 2506 příspěvků 21.04.19 19:07

Ja kdyby to slo tak bych kojila minimalne do jednoho roku. Ono se pak stejne uz nekoji tolik je vic prikrmu. Mne se zacalo bohuzel mleko stejne jako me sestre i mamce ztracet po 2. Mesici a ve 3. Uz jsme byly komplet na UM :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:10

Kojím pořád a malé bude za chvíli rok. Jinak čaj pije z učící láhve a kojím hlavně v noci. Jinak uvidím, ale chci max do zimy a potom přestat. Protože další sezonu pylové alergie a astma bez silnějších léků u nechci.

Tableta
Závislačka 4895 příspěvků 21.04.19 19:11

Já jsem přestala kojit ve 2 letech. Láhev jsem nedala nikdy. Vodu pak pila normálně ze sklínky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:15

Tak já ji nechám do toho 1 roku ;)
A potom máte nějaké zkušenosti se značkami mlék? Hami, nutrilon…nebo tak? :think: :think: :think:

Zelnicka
Závislačka 2883 příspěvků 21.04.19 19:20
@Anonymní píše: Čauky od kolikátého měsíce tak přestat kojit? Nebo alespon začít přecházet na lahev? :think:

Nikdy, není to potřeba.

nozu
Extra třída :D 12434 příspěvků 21.04.19 19:24

Starší jsem kojila do roku a čtvrt. Pak už jsem UM nedávala. Měla jogurty a sýry, to na mléčnou dávku stačilo.

pocker
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 21.04.19 19:24

Mám kojící 18.měsíční dítě, UM odmítá, čaj pije z lahve cca od 2.měsíce. Učící hrneček s pítkem nechce.

P4ja
Echt Kelišová 9125 příspěvků 21.04.19 19:24
@Anonymní píše:
Tak já ji nechám do toho 1 roku ;)
A potom máte nějaké zkušenosti se značkami mlék? Hami, nutrilon…nebo tak? :think: :think: :think:

A proč nutně potřebuješ přestat kojit a dávat umělé, když máš svoje? A to nemluvím o tom, že je zbytečné za to platit. A když naučíš dítko na mléčné výrobky, tak ani UM nebudeš potřebovat.

pocker
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 21.04.19 19:26

Pokud to jde a máš mléko, koj do doby kdy se dítě samo odstaví.

Zabza2
Stálice 91 příspěvků 21.04.19 19:30

To si musíš rozhodnout sama, v tom ti nikdo neporadí. Za mě taky nikdy :) Pokud ti kojení nečiní problém, tak mateřské mléko je lepší než UM, ušetříš a je to i pohodlnější, než se patlat s lahvičkama. Já jsem měla první dceru nekojenou (moje zdravotní důvody), používala jsem Sunar, vyhovoval nám, většina lidí kolem ale kupovala Nutrilon. Asi se nedá říct, která značka je lepší, záleží co mimču bude vyhovovat. Druhá dcera se kojila, žádné umělé mléko ani lavičku nikdy neměla v puse, když se začalo zařazovat i jiné pití, dostávala takový ten hrneček s pítkem. Chtěla jsem kojit až dokud se sama neodstaví, ale dcera by se asi neodstavila sama nikdy :), tak jsem to s jejími třetími narozeninami ukončila (výhoda, ukončení v tohle věku už bývá naprosto bez problémů, prostě se to dítěti vysvětlí).
Roční dítě ti bude při odstavování nejspíš řvát, ale to sama uvidíš, jestli ti stojí za to, přeučit na láhev nebo kojit dál.

KacenkaKKK
Stálice 69 příspěvků 21.04.19 19:37

Vidím spoustu rad, co jsi slyšet nechtěla :-) Důvod přechodu je věcí zakladatelky. Přešli jsme v roce na UM a vzhledem k předchozích zkušenostem jsme si vybrali tentokrát kendamil organic, naprostá spokojenost, žádné bolení bříška, zácpa. A některé děti vyžadují mléko z láhve i ve třech letech, tak proč jim ho nedat. Sebrat jim ho kvůli tomu, že to někteří odsuzují?

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 21.04.19 19:42

Kojim 17 mesicni a kdyny uz nechtela, UM uz davat nebudu. Ma jogurty. UM bych taky nedavala dokud mohu kojit. Zbytecne vyhazovat penize… jediny duvod vidim, ze bych potrebovala do prace nebo nekam odjet.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama