Od lásky až po nenávist..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 19:17
Od lásky až po nenávist..

Omlouvám se za anonym..
Jsme spolu s přítelem přes 3 roky, máme spolu dceru a snažíme se nehádat..
Bohužel to nejde. Začínám ho pomalu nenávidět, i když ho furt miluju. Skoro všechno co dělá, dělá špatně a mě to prostě vadí. Chová se hrozně, začal pít. Je namyšlený a já už s ním nedokážu ani normálně mluvit. Do toho mi vyčítá, že nemáme sex, přitom jsem 4 měsíce po porodu a stále mě bolí jizva po nástřihu.. poslouchám to každý den a už na to nemám. Já jsem se kvůli němu změnila od hlavy až k patě a on ani ň.. Prosím poraďte mi, co dělat :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8189 příspěvků 11.07.19 19:23

Párové terapie v rodinné poradně. S tím že každý máte svých 50% viny na současném stavu

Pokud tedy chlastá tak, že vyloženě chlastá, tak pak spíš odchod.

Tiffany1
Závislačka 4147 příspěvků 11.07.19 19:44

Jestli nemáte 4 mesice sex, tak to se nemuzes divit. Jsou snad i jiny způsoby, nez pouzivat frndu, ne? Udelej mu to a budes mit klid a zase lasku v nebesích… : :palec:

Kristýna 526
Kecalka 212 příspěvků 11.07.19 20:00

Přesně tak jak píše @Tiffany1 chlap potřebuje trochu toho intimča pak je nevrlý. A tebe když boli po nastřihu ta jizva tak si zajdi na gyndu. musite se snažit oba a ne jeden pak se ty vztahy rozpadají :roll: ja taky mela nastřih vnitřní šití ale s chlapem nam to klape surově p. s. Taky me to bolelo :oops: ale 4 měsíce kdyz jsem naprosto v pořádku nenechám chlapa cekat. hodne štěstí :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 07:19

@Kristýna 526 já neříkám, že nemáme sex vůbec.. nemáme ho často. Dvakrát/třikrát do měsíce.. když má chuť, tak to vždy uděláme jinak, ale jemu to prostě nestačí..

Esmeralda1998
Povídálka 39 příspěvků 12.07.19 07:22

Zkuste terapii..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 07:24

@Tiffany1 jsk píšu výš, sex máme i orální.. to nebude tím.. :nevim:

Jana525
Kelišová 5697 příspěvků 12.07.19 07:25

Pokud jsi se kvuli nemu musela menit od hlavy k pate, tak to nikdy zadna laska nebyla! Jedna se o toxicky, patologicky vztah.
Poradna a pokud to nepomuze, tak rozchod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 07:26

Moc se omlouvám, až teď jsem si všimla, že to zní že nemáme sex vůbec.. to jsem blbě napsala tak pardon :oops:

Elenloth
Závislačka 4324 příspěvků 12.07.19 07:29

Hmm, vidím to na odvěký vtip. Žena doufá, že se muž změní, ale on se nezmění. Muž doufá, že se žena nezmění, ale ona se změní.
Pokud ses kvůli němu nějak měnila, tak je to špatně. Možná k sobě vlastně vůbec nesedíte. A není fér od tebe chtít, aby se změnil on. Koho sis našla, toho máš. Radím manželskou poradnu.

Katy 7
Kelišová 5481 příspěvků 12.07.19 07:32

Naprostý souhlas s @Jana525

Člověk má být sám sebou, pak teprve jde o lásku. Pokud nemáš dostatečně ráda sama sebe a kvůli někomu se předěláváš, pak ztrácíš sama sebe. Zapracuj na svém sebevědomí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 07:34

@Elenloth tak je toto přesně naopak.. on chtěl, abych se změnila a já nechtěla aby se měnil.. ale on se změnil a to k horšímu :( chová se úplně jinak, než předtím..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.19 07:37

Holky, ale on mě zlepšil k lepšímu :lol: já byla blbá a chlastala jsem (bylo mi čerstvých 18 :nevim: ) první ligu. Bůh ví kde bych bez něj byla. Vytáhnul mě z party lidí, která mě táhla dolů, udělal ze mě člověka.. předtím jsem byla děcko, teď jsem dospělá.. za to vděčím jemu, bůh ví, kde bych bez něj byla.. :(

Tiffany1
Závislačka 4147 příspěvků 12.07.19 08:05
@Anonymní píše:
Holky, ale on mě zlepšil k lepšímu :lol: já byla blbá a chlastala jsem (bylo mi čerstvých 18 :nevim: ) první ligu. Bůh ví kde bych bez něj byla. Vytáhnul mě z party lidí, která mě táhla dolů, udělal ze mě člověka.. předtím jsem byla děcko, teď jsem dospělá.. za to vděčím jemu, bůh ví, kde bych bez něj byla.. :(

Jaaaj, no, kde bys byla. Dospěla bys i bez něj. :roll: Promiň, ale já tohle dělání z partnera Boha moc nedávám.
Jestli chlasta, tak je k ničemu. A jestli mu nestačí, že jedete alternativu k sexu, když máš po porodu problémy, tak je sobecky h.vado k ničemu. :roll:

My Melody
Ukecaná baba ;) 2278 příspěvků 12.07.19 08:10

Je to sobeckej hnup. Nemel te oplodnovat, kdyz chce po porodu sex jak pred nim :mrgreen: Normalne mu chudackovi vysvetli, ze jsi po porodu, ze to chvili potrva, nez se ti zregeneruje telo a vrati chtic; at si o tom neco nastuduje a ze ma dve zdrave ruce, masturbovat muze od nevidim, do nevidim.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama