Od narození syna spíme s přítelem každý v jiné místnosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciee97
Kecalka 116 příspěvků 06.08.19 00:32
Od narozeni syna spime s pritelem kazdy v jine mistnosti

Ahoj devcata, jsem pet tydnu od porodu. Pritel semnou spal v loznici prvni tyden od te doby spi sam v obyvaku a nechce jit k nam do loznice, vecer me premlouva at jeste nechodim spat a kdyz v pulnoci uz fakt jdu rekne ze spi v obyvaku, prijde mi nespravedlive ze me v tom pak necha. Ma 4 dny prace a 4 dny volna, spal s nami za 3 tydny 2× a 2× si vzal maleho na hodinku ven jinak s malym i varim.. holky, je to normalni nebo s vami chlapy drzi basu? Miminko bych nevymenila ❤️

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17979 příspěvků 06.08.19 00:41
@Luciee97 píše:
Ahoj devcata, jsem pet tydnu od porodu. Pritel semnou spal v loznici prvni tyden od te doby spi sam v obyvaku a nechce jit k nam do loznice, vecer me premlouva at jeste nechodim spat a kdyz v pulnoci uz fakt jdu rekne ze spi v obyvaku, prijde mi nespravedlive ze me v tom pak necha. Ma 4 dny prace a 4 dny volna, spal s nami za 3 tydny 2× a 2× si vzal maleho na hodinku ven jinak s malym i varim.. holky, je to normalni nebo s vami chlapy drzi basu? Miminko bych nevymenila :heart:️

Tak muž nekojil, v noci jsem ho nebudila. Ale vykoupal, oblékl, povozil, zabavil. Možná se chytne později, až mimino povyroste. Já bych mu prostě miminko předala, nakrmené, oblečené, ať se mu věnuje.

LaPaloma
Závislačka 2997 příspěvků 06.08.19 00:44

Pokud se dítě v noci nebudí a neprořve celou noc, máte být spolu v ložnici. Není o čem diskutovat.
Na skotačení se můžete přesunout do jiného pokoje. Snaž se ho dostat zpět, abyste se neodcizili.
Taky by ho měl pravidelně přebalovat, třeba jednou za den a vůbec dělat něco kolem dítěte. Ne moc, ale nějaké maličkosti ano. Měla bys ho za provedení té maličkosti náležitě pochválit.
Nezaváděj nic ve smyslu, že dítě je jenom tvoje a on je pozorovatel. Další problém vidím v tom, že to je jen přítel, jsem staromodní a mám takový tušení, že když se ti už přítel vypakoval z ložnice, tak má důvod. S kámoškou v pokoji spát nemusí, že. V jiném pokoji si vystačí s chytrým mobilem a ty víš prd, co dělá. Takže bych byla dost opatrná a dost ho do péče o dítě zapojila.

Russet
Neúnavná pisatelka 17979 příspěvků 06.08.19 00:47
@LaPaloma píše:
Pokud se dítě v noci nebudí a neprořve celou noc, máte být spolu v ložnici. Není o čem diskutovat.
Na skotačení se můžete přesunout do jiného pokoje. Snaž se ho dostat zpět, abyste se neodcizili.
Taky by ho měl pravidelně přebalovat, třeba jednou za den a vůbec dělat něco kolem dítěte. Ne moc, ale nějaké maličkosti ano. Měla bys ho za provedení té maličkosti náležitě pochválit.
Nezaváděj nic ve smyslu, že dítě je jenom tvoje a on je pozorovatel. Další problém vidím v tom, že to je jen přítel, jsem staromodní a mám takový tušení, že když se ti už přítel vypakoval z ložnice, tak má důvod. S kámoškou v pokoji spát nemusí, že. V jiném pokoji si vystačí s chytrým mobilem a ty víš prd, co dělá. Takže bych byla dost opatrná a dost ho do péče o dítě zapojila.

Tak z ložnice se rádi pakují i manžílci. My nejsme sezdáni a muže opravdu nemusím prosit, aby se synovi věnoval. A přítelem ho nenazývám.

Janli
Echt Kelišová 9845 příspěvků 06.08.19 00:48

Jak drží basu? Jakože nutně musí být nevyspalí oba, jinak je něco špatně? Tak to fakt ne. Navíc jestli kojíš, tak ti tam stejně k ničemu není.
Manžel spí jinde, nevidím důvod, proč by měl ráno chodit jako zombie, jen aby mi něco dokázal. On to ví a váží si toho. Na oplátku ráno o víkendu vzal dítě z ložnice, abych se mohla dospat. Hele, mlátí s tebou hormony. Domluvte si napevno nějaký režim, kdy on bude chodit s malým na procházku nebo ho bude hlídat doma.

LaPaloma
Závislačka 2997 příspěvků 06.08.19 00:50

Hlavně, aby s ní držel tu basu. A ne, že dítě je mu šumák a nakonec bude kvůli odděleným ložicím i zakladatelka. To by se ani nemusel rozvádět, je to levnější, rychlejší a snazší.

Janli
Echt Kelišová 9845 příspěvků 06.08.19 00:57

@LaPaloma neříkají ti Černá kronika? Chlap se potřebuje vyspat a ty už do toho taháš milenky :roll: S tebou bych fakt chtěla mít dvojdomek. Pozitivní každým coulem :palec: :mrgreen:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1990 příspěvků 06.08.19 01:13

U kazdeho ditete (mame 3) jsme rok spali zvlast. Manzel se potreboval vyspat do prace a nekojil…
V roce sly vzdy deti do pokoje (prestala jsem kojit) a manzel se vratil do loznice ;)

Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 2080 příspěvků 06.08.19 02:43

Manzel spal taky obcas sam, kdyby zalezelo na me tak mame oddelene loznice klidne porad, ale v byte to nejde.

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 37480 příspěvků 06.08.19 03:49

@Luciee97 tak to je snad normální, že s dítětem vaříš… Nebo má manžel přijet z práce, aby sis mohla v klidu uvařit oběd a pak zase jet do práce? A přijde mi normální, že spí jinde, když potřebuje být vyslaný do práce. Ty se narozdíl od něj můžeš vyspat i přes den.

Kassor
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 06.08.19 05:40
@Luciee97 píše:
Ahoj devcata, jsem pet tydnu od porodu. Pritel semnou spal v loznici prvni tyden od te doby spi sam v obyvaku a nechce jit k nam do loznice, vecer me premlouva at jeste nechodim spat a kdyz v pulnoci uz fakt jdu rekne ze spi v obyvaku, prijde mi nespravedlive ze me v tom pak necha. Ma 4 dny prace a 4 dny volna, spal s nami za 3 tydny 2× a 2× si vzal maleho na hodinku ven jinak s malym i varim.. holky, je to normalni nebo s vami chlapy drzi basu? Miminko bych nevymenila :heart:️

Ve spani jinde bych zadnou tragedii nehledala. Miminko potrebuje v noci mamu a ten druhy muze spat. Casem to bude lepsi a nebo az nebudes kojit se muzete prostridat. Nehledej problemy tam, kde nejsou :kytka: my taky nejdriv spali vsichni dohromady a manzel mi svym chrapanim miminko budil, tak sel vedle a vse bylo ok :palec:

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 1 inzerát 06.08.19 05:51

Doma mám 3týdenní holčičku. Manžel spím v ložnici, já s ní vedle v dětském pokoji. Není to ideální, chybí mi manžel a když kdy lehnout k němu tak mi zase chybí malá :,( Zkoušeli jsme dát i postýlku do ložnice, ale malá se v noci budí, čím zobudí jak mně tak manžela a ten je pak nevyspalý do práce. Navíc chodí na 3-4 dny v týdnu mimo CR, a odřídí přitom stovky kilometrů - takže se musí vyspat aby se nám v zdraví vrátil a někde to neopřel pro mikrospánek. Tedy zatím takhle oddělené postele. Každopádně ale pomáhá - v dny kdy tu je klidně i celé potáhne starostlivost o malou - nakrmí, přebalí, zabaví… Prostě můžu si klidně i na pul dne někam odejít a oddechnout. Když vše půjde ok, chci po 6ti nedělí a nastavení rozumného nočního režimu jít spát do ložnice a malou nechat v dětské, s tým že si necháme všude otevřené dveře, je to fakt hned vedle sebe. No uvidím jestli mi to půjde..malá se klidně vyspí v pokoji i sama, takže z její strany to není ale mně osobně to nedá jí tam nechat zatím samou cez noc.

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10558 příspěvků 06.08.19 05:52

Já nevím dnešní mámy snad potřebují posvěcení a radu úplně ke všemu - co si to třeba vyjasnit s chlapem? :nevim:

Jo a můj manžel též spí vedle, děti ho prostě budí a navíc syn když spí v pokojíčku, tak se stane že se vzbudí a hledá manžela v obýváku.

A nevím v čem by měl držet basu? To má jako vstávat na kojení? Nebo má přebalovat v noci a ráno jít tradá do práce? A že s dítětem vaříš - představ si, že vařím s dvouma dětma 8o :lol:

Ornwen
Kelišová 5429 příspěvků 06.08.19 05:57

Spime oddelene uz ctyri roky. Moje deti hrozne blbe spi, tak dokud se kojilo, byla jsem u nich ja a ted se stridame. Na nic to vliv nema. Teda jo, ja se vyspim, tak nejsem protivna :D
Se starsim se manzel zacal zapojovat az později. Teda povozil, ale prebalovani a chovani a tak, to se celkem dlouho bal. Sam to pak priznal. U mladsiho suverene od začátku. Tak zkus postupne manzela zapojovat. Ale neopravovat, co podle tebe dela blbe nebo jinak. To akorat odradi. At si to dela podle sebe.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 06.08.19 05:59

Dejte dítě do postýlky v obýváku a s chlapem spěte v ložnici. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama