Od Nového roku - společné hubnutí

1687
27.12.07 23:45

Od Nového roku - společné hubnutí

Ahoj holky,

tak dnes je mému broučkovi právě 3 měsíce a já mám stále o 10 kg více, než jsem měla před rokem. Bohužel, patřím k těm maminkám, které hodně nabraly (ale je to moje vina - poslední 3 týdny těhotenství jsem přibrala 6 kg a ty jsem si doslova vyžrala :cry: ) a kojením vůbec nehubnou.

A tak si říkám, že když to tady holkám v „Hromadném hubnutí“ tak pěkně jde :lol: :lol: , jestli nemáte někde chuť jít do toho stejně od Nového roku.

Takže - holky, hlašte se, nenechte mne v tom a zkusíme to společně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
28.12.07 01:01

Ahoj Petro,

tak já se hlásím do klubu. Zítra jedu s Klárou na lyže a právě jsem zjistila, že skoro nedopnu lyžařské kalhoty. Bude zázrak, když na mně na svahu nerupnou.
Já vždycky měla těhotenství jako dietu, přibrala jsem 9 kg a z porodnice šla lehčí než před otěhotněním. Jenže při kojení jsem se strašně rozežrala, pak přestala kojit, ale jídlo neomezila. No je to sakra vidět, takže od Nového roku na tvrdo.
Jsem ráda, že nebudu sama. Ty ale stejně moc hubnout nemůžeš, protože kojíš. Tak si to užívej.

Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
28.12.07 08:16

Ahoj holky,
jestli vám to nevadí, přidejte se k nám do „Hromadného hubnutí“, my už tam s kily válčíme asi dva měsíce, tak se klidně zapojte. Každý pátek máme převážení a píšou se úspěchy (případně neúspěchy do tabulky). Když budete mít chuť, tak jukněte, jste vítány! :D

https://www.emimino.cz/modules.php?…

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
1.1.08 20:20

Ahoj Halko,

uzavřu tuto diskusi, neb jsme jen dvě, a přidám se k holkám do hromadného hubnutí. Tak se tam třeba potkáme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
2.1.08 22:03

OK, chystám se tam taky.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.16 16:31

Odkud jste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.16 12:12

@cvičení Ahoj, chce tu někdo rozjet novoroční hubnoucí, tvarovací, zdravěstravovací výzvu? ;) :pankac:

Hledám spojence, poněvadž moje kámoška si zkrátka hodlá válet šunky (přitom pořád tvrdí, jak chce hubnout) a nemám komu jinému říct.

Jsem stále doma na rodičáku, v únoru bude klukům rok a půl a tři roky. Kila navrch mi naštěstí po dětech nezůstala, ale jsem taková rozbředlá, nevýkonná, z věčné samoty depresívní. Sport s endorfinama to hodně zlepšují. Začala jsem před 2 týdny běhat a cvičit pilates, dám cca 2× týdně běh, po něm 20-30min ještě docvičim nohy a zadek + pořádný strečink. Pilates 1-2× týdně 40-50min, to cvičím hlavně ruce, záda, břicho + strečink.

TAK CO, KDO TO CHCE LETOS ROZJET? LETNÍ TĚLA SE BUDUJÍ PŘES ZIMU :pankac: :dance: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.16 18:00

Odkud si?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.16 18:08

@cvičení Praha. A ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.17 20:45

Muzu se k Vam pridat devcata? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.17 21:12

@krtecek017 Zatím se ke mně nikdo nepřipojil, tak budeme dvě :mrgreen:
Dneska teda proběhla léčba kocovinky, včera jsme to s manželem nějak přeťápli :roll: Takźe novoroční běh se nekonal.
Co ty hodláš podnikat? Cvičíš? Hubneš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
430
2.1.17 10:58

Ahoj holky, ráda se připojím, potřebuji zhubnout asi 15kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.17 12:38

@verujan :palec: Bereme tě :dance:

Co uzavřenou skupinku? :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
430
2.1.17 18:03

Jsem pro, ale nemám s tím zkušenosti, jak se do ní mám přihlásit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.17 18:26

Taky se hlásím. Potřebuji dolu tak 6 kg a chtěla bych začít zpevňovat a cvičit. Kdybyste dělaly skupinu, prosím o přibrání (celkem blbý slovo s ohledem na téma :) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama