Od porodu krev v nose a prasklé koutky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katuska1984
Kecalka 498 příspěvků 10.02.18 07:08
Od porodu krev v nose a praskle koutky

Ahoj.
jsem 5 tydnu od porodu.
Druhy den po porodu jsem mela jakoby krev u rtu, myslela jsem, ze jsem se v prubehu porodu kousla.Byl to ale koutek. A od te doby se mi ti strida z jedne strany na druhou. soustavne ho ale tech 5 txdnu na nektete strane mam. Predtim jsem na to netrpela vubec.Krom toho mam-taky od porodu hodne escharu(susne :oops: )j krvave.Kdyz smrkam.(rymu nemam)taky casto krev.Ne vylozene..ale priste do cervena.
byla jsem v tehot. anemicka, beru zelezo tardyferron.

co mi poradite? nebo si nechat poradit v lekarne? kojim, takze a ohledem na to. Dekuji vam.

Reakce:
edding400
Kecalka 275 příspěvků 10.02.18 07:33

Zkusila bych b komplex. Mozna taky zvlhcovat vzduch.

Máca-Míša
Kecalka 218 příspěvků 10.02.18 08:09

Ahoj, moji dceři ted pri chřipce tekla krev z nosu, ne moc. Dr nam predepsala Acorutin na zpevnění cévních stěn. To se stava pri oslabeni těla, zkus to, je to volně prodejny. Uz se k tomu neji vit C v tabletkach, tohle ho má dost

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 10.02.18 19:09

Koutky by značili nedostatek vit. B, krvácení z nosu křehké cévní stěny. Já za sebe bych zašla za obvoďákem, aby nabral krev. Předpokládám, že kojíš, tak aby sis užíváním něčeho nevhodného ještě nezadělala na problém.

Váš příspěvek
Reklama