Od porodu krev v nose a prasklé koutky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katuska1984
Kecalka 289 příspěvků 10.02.18 07:08
Od porodu krev v nose a praskle koutky

Ahoj.
jsem 5 tydnu od porodu.
Druhy den po porodu jsem mela jakoby krev u rtu, myslela jsem, ze jsem se v prubehu porodu kousla.Byl to ale koutek. A od te doby se mi ti strida z jedne strany na druhou. soustavne ho ale tech 5 txdnu na nektete strane mam. Predtim jsem na to netrpela vubec.Krom toho mam-taky od porodu hodne escharu(susne :oops: )j krvave.Kdyz smrkam.(rymu nemam)taky casto krev.Ne vylozene..ale priste do cervena.
byla jsem v tehot. anemicka, beru zelezo tardyferron.

co mi poradite? nebo si nechat poradit v lekarne? kojim, takze a ohledem na to. Dekuji vam.

Reklama

Reakce:

edding400
Kecalka 110 příspěvků 10.02.18 07:33

Zkusila bych b komplex. Mozna taky zvlhcovat vzduch.

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 10.02.18 08:09

Ahoj, moji dceři ted pri chřipce tekla krev z nosu, ne moc. Dr nam predepsala Acorutin na zpevnění cévních stěn. To se stava pri oslabeni těla, zkus to, je to volně prodejny. Uz se k tomu neji vit C v tabletkach, tohle ho má dost

Murka
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 10.02.18 19:09

Koutky by značili nedostatek vit. B, krvácení z nosu křehké cévní stěny. Já za sebe bych zašla za obvoďákem, aby nabral krev. Předpokládám, že kojíš, tak aby sis užíváním něčeho nevhodného ještě nezadělala na problém.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama