Od porodu se hodně potím

127
11.3.16 19:08

Od porodu se hodně potím

Ahoj holky, podobná témata už tu byla, ale chci se zeptat, jestli třeba některá z vás nemá nějakou vychytávku na nadměrné pocení po porodu…? Jsem po porodu tři měsíce, ale nějak to pořád neustává, tak doufám, že se to časem zlepší a srovná, ale je to dost nepříjemné, potím se i doma, i když třeba zrovna vůbec nic nedělám… 8o máte nějaké tipy? moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6058
11.3.16 19:13

Tip nemám, měla jsem to stejně a v noci se ještě někdy potím teď, syn skoro 3 roky.
Na pocení v podpaží už roky používám Driclor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
11.3.16 19:24

Příspěvek upraven 11.03.16 v 19:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
11.3.16 19:24

Pro kojeni jsem se potila jako pjase, zada, dekolt, vse.. Ted uz nekojim, a je klid ohledne tech zad atd, jinak pouzivam tez Driclor, antiperspirant z lekarny, lepsi je kulicka nez sprej, uzivas 2× denne, po 2 tydnech 1× denne a ted jsem ho uz vyplacala, tak si koupim druhy a budu to aplikovat pokud se to zhorsi, muzu mit i svetle tricko a fakt nic.. Jo nepouzivat po cerstve oholene pokozce, to mas chut si uriznout ruku a umyti nepomuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
11.3.16 19:28

Já to měla taky, a teď si říkám, že to zmizelo v časové shodě s odstavením prcka, tak jestli to nemá vliv :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
11.3.16 19:30

@Akivasha no já právě od tří týdnů nekojím :nevim: tak nevím, jestli to je i hormonama nebo čím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1767
11.3.16 19:57

Take se potim, ale neni to tak hrozne, jako v sestinedeli, to jsem povlekala postel 2× tydne. S kojenim nevim, jestli to ma vliv, pokud ano, tak me ceka jeste hoodne dlouhe potici obdobi, chci kojit do samoodstavu syna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
11.3.16 20:02

Mám stejný problém. Taky se řádně potím. Kojím. No snad to přejde. Asi taky vyzkouším ten Driclor. Nevíte kolik stojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1770
11.3.16 20:05

U mě to trvalo půl roku, byl to děs. Dřív jsem používala taky Driclor, ale kvůli kojení jsem se toho trochu bála, nevím, jestli by to nevadilo. Řešila jsem to jen sprchou. Ale jestli si zjistíš, že Driclor ničemu nevadí, tak do toho jdi, mě vždycky super pomáhal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
347
11.3.16 20:10

Taky to tak mám a to je prckovi už rok. Pred porodem jsem na to vůbec netrpěla. Musím si prevlekat tricko protoze ho mam propocene tak 2× denne. Kde se da koupit ten Driclor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
11.3.16 20:20

Prý v lékárně, ted jsem se dívala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2748
11.3.16 20:51

Taky se dost potim, ale to uz pred porodem. Po porodu jsem se vic potila cca mesic, pak se to trochu ustálilo k dřívějšku. Dricolor je dost silny, ja pouzivan eucerin a jsem spokojená- potim se mene. Muzete si jeste zajit k lekarce, vetsi poceni muze souviset se štítnou žlázou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
11.3.16 23:59

Botox do podpazi.
Mam za sebou mooooc IVF, asi temi hormony jsem se taky zacla hodne potit.
Botox mi vydrzi rok, nechapu jak jsem bez toho mohla zit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat