Od přestěhování se nemohu vyspat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 11:00
Od prestehovani se nemohu vyspat

Ahoj, mam takovy problem tak snad mi nekdo poradi :,( Od te doby co jsme se prestehovali z mesta do vetsi obce (zadna mala vesnicka, spise takove mensi mestecko) tak nemohu spat, kazdou noc a rano me neco vzbudi… Miluji spat s otevrenym oknem, bohuzel ted nemohu. Kazdou noc steka nejaky pes ktereho ma nekdo na zahrade, je to pravdepodobne vlcak nebo nejake vetsi plemeno, kazdou noc! :( Rano zase uz ve 4 hodiny zacne kokrhat kohout, nekdy skonci v 8 nekdy v 10…Bydlime v panelovem byte, takze pokud zrovna zvirata nic nedelaji zacnou si duchodkyne v 7 rano vypravet na chodbe zhave novinky, samozrejme spatne slysi takze mluvi dost hlasite, bud na chodbe nebo pred panelakem - nam pod okny, kdyz to nejsou duchodkyne jsou to deti, hraji si, krici i kdyz maji kousek od sidliste hriste, radeji behaji kolem panelaku, nedavno jsem na balkone sedela s pritelem a skoro jame se pres ten krik neslyseli, taky ma dost chlapu tam hlasita auta, takove ty upravene vyfuky, takze to je taky parada kdyz rano odjizdi do prace nebo v noci prijizdi..mozna mi nekdo bude psat ze to prehanim at se odstehuji na samotu u lesa, ale opravdu nejsem zadna citlivka ale tohle jsem jeste nezazila a to jsme bydleli v centru mesta a takovy hluk jsem nezazila, opravdu je to kazdou noc a den neco…i pres zavrena okna, od te doby co tu bydlime se mi zaceli delat kruhy pod ocima, to jsem nikdy nemela :,(

Reakce:
Lucie008
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 26.08.19 11:09

Nebudu řešit, jestli se jedná o adekvátní hluk nebo ne. To je úplně jedno, všechny stejně nezměníš. Buď si zvykneš nebo se odstěhuj pryč. Tady jiné řešení není.

ivašot.
Echt Kelišová 8644 příspěvků 26.08.19 11:12
@Anonymní píše:
Ahoj, mam takovy problem tak snad mi nekdo poradi :,( Od te doby co jsme se prestehovali z mesta do vetsi obce (zadna mala vesnicka, spise takove mensi mestecko) tak nemohu spat, kazdou noc a rano me neco vzbudi… Miluji spat s otevrenym oknem, bohuzel ted nemohu. Kazdou noc steka nejaky pes ktereho ma nekdo na zahrade, je to pravdepodobne vlcak nebo nejake vetsi plemeno, kazdou noc! :( Rano zase uz ve 4 hodiny zacne kokrhat kohout, nekdy skonci v 8 nekdy v 10…Bydlime v panelovem byte, takze pokud zrovna zvirata nic nedelaji zacnou si duchodkyne v 7 rano vypravet na chodbe zhave novinky, samozrejme spatne slysi takze mluvi dost hlasite, bud na chodbe nebo pred panelakem - nam pod okny, kdyz to nejsou duchodkyne jsou to deti, hraji si, krici i kdyz maji kousek od sidliste hriste, radeji behaji kolem panelaku, nedavno jsem na balkone sedela s pritelem a skoro jame se pres ten krik neslyseli, taky ma dost chlapu tam hlasita auta, takove ty upravene vyfuky, takze to je taky parada kdyz rano odjizdi do prace nebo v noci prijizdi..mozna mi nekdo bude psat ze to prehanim at se odstehuji na samotu u lesa, ale opravdu nejsem zadna citlivka ale tohle jsem jeste nezazila a to jsme bydleli v centru mesta a takovy hluk jsem nezazila, opravdu je to kazdou noc a den neco…i pres zavrena okna, od te doby co tu bydlime se mi zaceli delat kruhy pod ocima, to jsem nikdy nemela :,(

Buď si zvykneš nebo se budete muset zase přestěhovat. To co popisuješ je prostě normální život vesnice. Jedině snad zkusit promluvit s majitelem toho psa, jestli by ho nemohl na noc brát domů. Ale docela pochybuji, že uspěješ.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 26.08.19 11:12

To si zvykneš, já dřív bydlela ve velkým městě, ale v okrajové části, kde je furt ticho. Pak jsem se přestěhovala na vesnici a jednak máme část oken do hlavní silnice, kde jezdí těžká technika z JZD co máme 150m od domu, přes ulici dětské hřiště, psy tady má skoro každej, v noci ječej kočky, ráno kohouti, ložnici máme do dvora a do zahrady a když se tchán rozhodne v sedm ráno sekat trávu, máme taky po spaní… ale už mi to nevadí, zvykla jsem si, běžnej hluk mě nebudí. Zas su ráda, že žijeme někde, kde to žije, kde jsou zvířata, kde si lidi spolu povídají, že to není taková tichá sterilita. Akorát v době žní mi trochu vadí že těch strojů z JZD jezdí fakt hodně a to se nám třese barák, ale tak zas nějak to sklidit musejí. Jedinej, kdo mi fakt echt leze na nervy je jeden chlap v naší ulici, je to nějakej podivnej typan, dle triček trochu nácíček takže už z principu mi vadí, a ten vždycky vyveze svoji strašně hlasitou motorku a túruje ji před barákem třeba patnáct minut. A pak ji vypne a zaveze zas do garáže :mrgreen:
Ber to tak, že jsou to zvuky světa, kam ses přistěhovala, jsou to lidé kteří žijou kolem tebe. Jasně, nějaká elementární slušnost je na místě, ale tak třeba ty babky co u vás na chodbě, u nás pod oknem, plkají - to na ně mám ječet ať jdou kdákat jinam? Jsou to starý paní, žijou tu celej život, jsou rády že maj ještě kamarádky se kterýma si pokecaj, zvykla jsem si - a aspoň vim, co je v obci novýho :mrgreen:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 26.08.19 11:26

Špunty do uší na spaní :-)

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 26.08.19 12:00

Jj buď si zvyknout, nebo odstěhovat :nevim: tyhle zvuky k vesnici prostě patří…taky mi to chvilku trvalo ale zvykla sem si jen mi leze na nervy jeden uštěkaný jezevčík, ale co už nadělám je to zvíře a nemůže ta to :nevim: :lol: :lol:

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 26.08.19 12:15

Jsou to jen jiné zvuky než ty na které si byla zvyklá. Časem si zvykneš. Mě některý zvuky v baráku už i uspávají :) dej tomu čas.

Sonarka
Kelišová 7326 příspěvků 26.08.19 12:17

Já bych brala teda raději tu samotu :mrgreen: Zvířata bych časem snad rozchodila, ale ty lidi ne :mrgreen: :pocitac: Takže chápu a přeji pevné nervy.

Verun83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 13:07

Spunty do usi.

Pajka89
Závislačka 2604 příspěvků 26.08.19 14:48

Spunty do usi/Zvukotesne dvere/protihlukove steny/odstehovat se/zvyknout si. Co jako s tim chces delat? Vsude je neco. Muzes chodit si na vsechno a na vsechny stezovat, ale dosahnes leda toho, ze budes za protivnou babu. Resila bych asi jenom toho psa, pokud fakt steka cele noci.

Váš příspěvek
Reklama