Od začátku těhotenství jen samá nemoc

Anonymní
8.10.21 11:25

Od začátku těhotenství jen samá nemoc

Ahoj holky, jsem teprve 10 tt (10+0) dnes, možná už tedy 11 😁 Ale probohaa, od začátku jsem jen nachcípaná. Do toho malej začal chodit do školky a už je pomalu měsíc doma. Dám ho tam až se uzdraví a znovu něco přitáhne. 8o. Kdybych zjistila tehotenstvi dříve, asi bych se skolkou pockala. Na 1. Screening jdu za 3 tydny, moc mi ta neustálá nemoc na klidu nepřidává. Ma tu někdo stejný problém? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
673
8.10.21 11:58

Ano, já jsem dnes 9+5 a už jsem podruhé nachlazená a mezitím jsem ještě měla nějakou žaludeční virózu 😔 nikdy jsem nemocná nebývala, max. jednou do roka rýma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
8.10.21 11:58

Dejte si dohromady imunitu a budete mít celé těhotenství klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
8.10.21 12:01

@Olinka78 já jsem nikdy problémy neměla. Ale já myslím, že teď se sešlo vic faktorů - lidi se zase začínají stýkat ve velkém a ohledy moc neberou a imunita si za tu dobu, kdy to bylo omezené odvykla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25260
8.10.21 12:02

Jo u předchozího těhotenství syn taky nastoupil do školky v době, kdy jsem otěhotněla a taky nosil každý druhý týden něco. Pokud nemáš vysoké horečky a jde o nějaké drobnosti, tak to bude v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
8.10.21 12:06

@Ivusska777 těhotenství je pro ženu celkem velká zátěž pokud tělo není dostatečně připraveno po imunitní stránce navíc s příchozím podzimním počasím je na virózky dobře založeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 12:08

Zakladatelka

@Olinka78 pravda :roll: … Budeme se s tim muset nejak poprat, jediny co tak caj na nachlazení, nejakej sprej do krku co muzou tehotny a paralen jen pri teplotě. Ty nemam skoro nikdy, ale asi si ho vezmu. Treba se mi uleví ;)

• Citovat
  • Nahlásit
25260
8.10.21 12:11
@Anonymní píše:
@Olinka78 pravda :roll: … Budeme se s tim muset nejak poprat, jediny co tak caj na nachlazení, nejakej sprej do krku co muzou tehotny a paralen jen pri teplotě. Ty nemam skoro nikdy, ale asi si ho vezmu. Treba se mi uleví ;)

Na čaje taky bacha, ne všechny bylinky jsou pro těhotné vhodné. Tohle je na tom nejhorší, že se člověk nemůže skoro ničím léčit no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
8.10.21 12:39

@Kriss Tina přírodní produkty a nemyslím tím čaje zatím nikomu neublížily. Já bych i s paralenem byla velmi opatrná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
8.10.21 12:47

@Olinka78 mě řekl doktor jednoznačně, že než horečka přes 38, tak je určitě lepší brát paralen. A k tem přírodním produktům, to jsou doplňky stravy, tzn. Co napíšu na obal to tam napíšu. Nikomu to nemusím dokazovat a nic nemusím zkoušet. Spousta přírodních látek má abortivní účinky, takže já bych na bylinky byla určitě víc opatrná než na paralen. To je léčivo. To když doporučí těhotné a dětem, tak k tomu musí mít nějaká vědecká data.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3938
8.10.21 13:00

Já byla v těhotenství nemocná pořád, malý parazit si pro sebe kradl všechny vitamíny :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
8.10.21 13:04

@Ivusska777 ano přírodní produkty jsou doplňky a ano máte pravdu kdo si tam co napíše to tam má. V lékárnách to ve většině případů je. Je to pouze jiné když jsou výroky certifikovány nezávislými společnostmi, kde si hlídají kvalitu i obsahy účinných látek. Přírodní colostrum s certifikací, kde se garantují účinné látky a kde se garantuje i zpracování, včetně odběru přece je mnohem lepší volba než chemický paralen pokud se nepletu. Ale každý má právo volby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
8.10.21 13:11

@Olinka78 jenže Colostrum se dá brát jako prevence. Na horečku už nepomůže a horečka tomu plodu opravdu vadí. Tam už je prostě Paralen lepší volba. Navíc v prvním příspěvku bylo napsáno obecně o přírodních produktech, ne o jednom konkrétním. Colostrum neznám, takže tam to tak možná je, ale plošně to fakt říct nejde a pokud si to přečte někdo neznalý, tak si může i ublížit. Já teda všechny léky (i ten Paralen) konzultovala s doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
8.10.21 13:31

@Ivusska777 ano bavili jsme se o přírodních produktech všeobecně, já vypíchla ten co má velký potenciál. Píšete že colostrum se užívá preventivně, s tím souhlasím, že nepomůže při horečce s tím už souhlasit nemůžu pokud je nasazeno jak má tak právě ono pomůže. Píšete že colostrum neznáte možná chtělo si zjistit nějaké ověřené informace aby jste měla přehled a opravdu v tomto případě nemusíte mít strach že by někomu ublížilo je to příroda!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.21 16:22

Colostrum hlavně obsahuje hodně vitamínu A, který bych do sebe v těhotenství zrovna necpala :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat