Odbarvené blond vlasy + hnědý melír - údržba účesu

459
11.8.13 22:52

Odbarvené blond vlasy + hnědý melír - údržba účesu

Ahoj, mám léta obarvované (odbarvované) dlouhé vlasy zesvětlujícíma barvama na blond. Už bych chtěla změnu, líbí se mi tmavě blond či světle hnědé melíry. S tím že na tuhle akci budu muset jít ke kadeřníkovi počítám, ale dá se tohle nějak trochu udržovat doma? Původní barva vlasů je „myší cosi“ takže odrost světlé je znát ale nechci skončit celá nahnědo což se u domácího melírování stává - takhle jsem „zblonďatěla“ :) sestru. Na lítání ke kadeřníkovi nemám moc čas (a to ani jednou za 2 měsíce) a ani nervy - s většinou věcí si vystačím sama… Od doby co mi kadeřnice zničila vlasy trvalou tak si barvu, zábaly atd. dělám sama. Na to, že vlasy barvím každý měsíc zesvětlující barvou jsou ve velice dobrém stavu.
Díky za tipy jak Vám ten melír šel udělat a jak to udržujete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1918
11.8.13 23:09

Co myslis tim „udrzovat“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
11.8.13 23:24

Melir i na delsich vlasech pres cepici:/)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
459
11.8.13 23:45

No udržováním myslím zda by to šlo nějak dobarvit doma a ke kadeřníkovi tak jednou za půl roku - ale vlasy mi rostou na to odbarvování docela rychle :( Jo s čepicí se bojím - ona to i přes mou snahu nedá tolik ke kořínkům vlasů. Nějak by se mi to líbilo hřebenem, dělala jsem tak blond melíry super - ale tam kde je pěšinka se to musí nějak „napojit“ a to mě napadá jen ručně ale trefit to! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1918
12.8.13 00:04

Ja bych si doma na meliry sama netroufla a to jsem z oboru. Leda u pesinky, tam by to slo. Akorat nevim jak to vysvetlit. :think: Z kazde strany pesinky (z leva, z prava) vzit par mm tenky pruh (zepredu :arrow: dozadu hlavy). Ted bys mela drzet cca 1 cm silny pruh vlasu vedouci podel pesinky. Ten vyhackuj (vyber prameny) hrebenem, poloz pod ne pruh alobalu na treny barvou, praminky taky natri, zabal(nebo nech volne).
Pokud nemas cvik a cit, ke kuzi to stejne moc neudelas, mohlo by se ti to „slit“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 08:01

Tak jedině podbarvit - spodek tmavej, vršek světlej, to si zvládneš udělat i sama doma a dobarvovat můžeš jen světlej odrost. Anebo si nechat u kadeřníka udělat tmavší melír ale jakoby dospod aby byl vidět ale horní linie vlasů byla celá blond a mohla sis to doma dobarvit. Solidní kadeřník ti určitě poradí a vyhoví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
459
12.8.13 12:05

@mrnousekjaninka díky to je docela dobrý nápad. @janet9 já bych to prní melírování určitě nechala na kadeřníkovi, ale jde mi spíš o tu údržbu - to co napsala mrnousekjaninka se mi líbí. Budu totiž chtít pořád mít baru světlou, což znamená vlastně pořád dobarvovat na blond - alespoň nahoře a popř. v linii culíku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama