Odbarvení vlasů a následné barvení

15
16.4.21 22:22

Odbarvení vlasů a následné barvení

Ahoj holky odbarvila jsem se z černé na měděno-rezato barvou u kořínků až pomalí blonďatou… Můj záměr byl zesvětlit z černé barvy a pak dát oříškově hnědou. No nic méně začala se mi líbit ta barva od půlky hlavy, ta měďo-zerzavá, jen nevím co teď s tím vrchem.. Přidávám foto po odsvětlení a jako poslední foto je má barva naposled barevná na černo a zítra vyfotím krabičku barvy co sem si koupila jako oriškovou.. Nicméně už teď budu ráda za jakékoliv odvědi.. Mám to nechat tak a nebo dobarvit? Původně jsem chtěla obarvit a a nabarvit tou oříškovou nejbližš k mé původní barvě jenže teď se mi líbí ta půlka hlavy Viz vrch…
Děkuji za váš čas i vaši odpověď..

Příspěvek upraven 16.04.21 v 22:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6257
16.4.21 22:31

Ve vsech provedenich to vypada nehezky, pockej, az se otevrou kadernictvi a sver se do odborne pece kadernice, vc. strihu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
16.4.21 23:04

Zrzavá ti padne nejvíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 00:27

Vypadáš jako Rose z Titanicu.
Vlasům nerozumím, ale vybrala bych si demi nebo semipermanentní barvu, u kořínků by vlasy měly být tmavší než konečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
17.4.21 12:10

Musim říct ze vlasy mas krásný, souhlasím, jako Rose z Titaniku ;) Nevypadaji ani zničené, barva sice za mě nic moc, ale tenhle výsledek se asi po odbarvovani z černé dal čekat :D Jestli vydrzis, pockala bych na kadernici a muže to dopadnout podle tvých představ, doma se to ne vždycky povede. Jestli umíš anglicky, podívej si na YT pro inspiraci na kadeřníka Brad Mondo, hodně dobře vysvětluje co a jak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.4.21 16:48

@Any9 jé, na Brada taky koukám. Proto bych nedávala oříškovou barvu z krabice, ta vlasy akorát víc zničí. Líbí se mi nazrzlá a během čekání na kadeřnici bych si klidně dala semipermanentní barvu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat