Odbarvení vlasů doma - poprvé

7
29.3.21 09:54

Odbarvení vlasů doma - poprvé

Ahoj! Chtěla bych si odbarvit spodní část vlasů je to něco míň než půlka. Mám koupenou barvu od Syossu - platinový zesvětlovač 13_5.
Mám takovou otázku, pokud jste si už někdy odbarvovaly vlasy doma. Nemám tolik vlasů, takže vím, že ty věci nevypotřebuji celé. Stačila by třeba půlka aplikační lahvičky s vyvíječem, půlka zesvětlujícího krému a půlka prášku Blonde-Booster Ultra Plus nebo má odbarvení efekt to, že se to tam naplácá úplně všechno.
Nikdy jsem vlasy neodbarvovala a mám prostě chuť na změnu vlasů nepotřebuji aby to byla perfektní blond, protože na to potom budu dávat barevnou barvu. Díky za rady.
A držte se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
278
29.3.21 09:56

Záleží jaký odstín máš teď. Pozor, aby výsledek nebyl místo blond oranžový. Já odbarvovala loni odrosty a výsledek nic moc.. už bych do toho nešla:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
29.3.21 09:59

Když máš málo vlasů tak stačí jen půlka. Myslím, že to je napsaný i v pribalovym letáku. Nemusíš si dát vše, to ti vlasy neobarvi víc než když dáš normální množství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10456
29.3.21 10:04

Ano, půlka od všeho stačí, ale dej si pozor. Jestli máš svoje vlasy hodně tmavé a silné, nebo už barvené, zůstane ti to zrzavé. Ty tabulky na krabičce vychází vždycky z přírodních vlasů. Když je budeš mít barvené, byť do stejného odstínu, nikdy to tak nevyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14151
29.3.21 10:31

Vzdyt pise, ze ty zesvetlene vlasy bude potom dale barvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
29.3.21 10:46

Tak hlavně pozor. Já si takhle přednedávnem tímto odbarvovačem odpálila vlasy. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13802
29.3.21 10:51

Já jsem nedávno dceři odbarvovalo s tímto zesvětlovačem
https://www.dm.cz/…0802260.html

Použila jsem celou barvu, ono těžko umícháš jen polovinu, takže buď dáš na vlasy vše nebo zbytek vyhodíš. My daly na vlasy vše, taky jen na spodek, cca 15-20 cm délky. Pozor na to, ta naše barva byla strašně řídká, stékala z vlasů, takže jsem nakonec musela ty odbarvované vlasy zabalit a tu barvu tam naplácat, aby to všechno nesteklo. Ale jinak výsledek super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
29.3.21 11:04
@Aduš8 píše:
Ano, půlka od všeho stačí, ale dej si pozor. Jestli máš svoje vlasy hodně tmavé a silné, nebo už barvené, zůstane ti to zrzavé. Ty tabulky na krabičce vychází vždycky z přírodních vlasů. Když je budeš mít barvené, byť do stejného odstínu, nikdy to tak nevyjde.

To platí i pro jemné, jak si vzpomínám na experiment před deseti lety 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
29.3.21 14:05

@cecetka to je pak otázka jakou další barvu…aby to třeba na tu zrzavou chytlo hezky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat