Odbarvení vlasů po domácku :)

103
8.6.15 14:37

Odbarvení vlasů po domácku :)

Holky, čím si sama doma odbarvím odrosty? Rychle mi rostou vlasy, mám dorůstající období a nechci chodit každých 14dní na dobarvování odrostů…čím si odrosty odbarvím nejlépe než si na to dám svou platinovou barvu? a ještě jaký šampón doporučujete proti zabarvování do žluta? děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
8.6.15 14:43

Peroxidem :)
ne fakt, pokud to nechces mit do nejakeho odstinu, tak nejlepsi je ciste odbarvovac, vetsina firem je ma pod cislem 100 nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
8.6.15 14:50

Já odbarvovala taktéž odbarvovačem a nebo rovnou danou barvou co jsem chtěla. Záleží jaký máš svůj odstín vlasů. Já mám tmavší blond, takovou tu šedomyší dovnou barvu. Šampon používám ten fialový z DM za pár korun. Jen hodně vysušuje vlasy, tak to chce kondicioner a občas nějakou masku a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
8.6.15 14:59

Já mám své přírídní tmavě hnědé, když si na celou hlavu rovnou dám barvu, kterou chci, ty odrosty chytí úplně jiný odstín a nevypadá to dobře, proto to potřebuju celistvě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
14.1.16 18:19

Ahoj ženy,
potřebuji poradit od těch co si doma odbarvujete odrosty. Moje přirozená barva je středně hnědá, barvím se na měděnou s odlesky do červena. Bohužel mi ta barva neobarví ty tmavší odrosty. Proto se chci zeptat jakými přípravky si odrosty odbarvujete? Stačí ty z drogerky, nebo budou lepší ty z kadeřnických potřeb? Nepotřeuji to uplně vyžrat, jen trochu zesvětlit. Moc díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
14.1.16 18:52

@sabines86 kupuju si obyč odbarvovač v drogérce :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
14.1.16 20:14

Nechapu, ze se nekdo doma odbarvuje…to musi byt krasa :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
14.1.16 20:24

@martina.se predpokladam ze jsi teda spokojena? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
14.1.16 20:27

@Sini nevim jak velka krasa to bude, ani jeste nevim zda to udelam. Zatim jsem to nezkousela. Jen se ptam a sbiram zkusenosti. Nemusis chapat vse a ani jsi mi nijak nepomohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
14.1.16 20:29
@sabines86 píše:
@martina.se predpokladam ze jsi teda spokojena? :)

jo, naprosto :think: jednou jsem s tim šla ke kadeřnici a výsledek fakt bídný..a jako dát 500 kč za flekatou hlavu - protože mi ty kořínky neobarvila pořádně ani rovnoměrně - měla jsem místama svoje tmavé vlasy, tak od té doby to dělám doma :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
14.1.16 22:56

@sabines86 ja vim, ze nepomohla. Jenom si proste myslim, ze barvit se doma na blond, pokud nejsi prirodni blondynka nemuze dopadnout dobre. Blond odstin nebude hezky, natoz jednotny a o kvalite vlasu radeji nemluvit. A fakt mas defakto jedno co pouzijes a od jake znacky. Proc si nechces zajit nekam do studia?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
15.1.16 08:06

@Sini ale ja se nechci barvit na blond, to jsem nenapsala. Jen potřebuju zesvetlit odrosty aby mi na ně chytla ta barva s kterou jsem se ted nabarvila a to je medena s cervenou(obyc barva z drogerie). Pred mesicem jsem byla u kadernice na celkove stahnuti tmave hnedy barvy z celych vlasu a ona mi na ne nasledne dala prave tu medeno-cervenou. Jenze se mu uplne nechce davat co mesic 800 kc za barvení-odbarveni :?, vlastne jeden mesic tak a druhy jeste vic, pac mi bude ob mesic barvit celou hlavu. No, zas je fakt, ze kdyz uz jsem chtela svetlejsi vlasy nez jsem mela, mohla jsem pocitat s tim, ze do toho budu muset investovat i dal… a proto jsem se tu chtela zeptat a popremyslet nad tou levnejsi variantou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
16.1.16 05:15

@sabines86 ja ti rozumim, ale i tak bych to doma nedelala. Nektere odstiny proste potrebuji udrzbu od profesionalu. I tu medenou budes mi za chvili flekatou a domaci barveni jde opravdu strasne videt :nevim: ja taky musim chodit cca co 6-8tydnu k holici…proste to beru jako soucast toho, co jsem si vymyslela, ze budu mit na hlave. Plus teda mam sediny jako blazen :roll: Ale tak snad ti nekdo poradi „dobry“ odbarvovac.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama