Odbarvování vlasů přírodní cestou

2
23.2.21 18:47

Odbarvování vlasů přírodní cestou

Ahoj, mám takový problém. A ten je že mám přírodně blonďatou barvu vlasů ale jednou jsem se obarvila na takovou do fialova a to se mi vymylo a tak jsem si tam dala hnědou ale chytlo mi to na černo a tak si asi půl roku barvim odrosty a už mě to nebaví chtěla bych takovou alespoň hnědou nebo alespoň trochu světlejší než černou. V této době ani nemůžu ke kadeřnici a pouštět se do toho doma chemicky se mi nechce a tak jestli to nejde nějak přírodní cestou? Barvim si je šampónem pallete který se má vymýt po 24 umytí ale samozřejmě se to vůbec nevymývá tak prosím o pomoc!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64378
23.2.21 18:52

@Hahahahah na to pomoc není.. Buď pockas na kadeřnici, nebo to risknes doma :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
23.2.21 18:57
@Hahahahah píše:
Ahoj, mám takový problém. A ten je že mám přírodně blonďatou barvu vlasů ale jednou jsem se obarvila na takovou do fialova a to se mi vymylo a tak jsem si tam dala hnědou ale chytlo mi to na černo a tak si asi půl roku barvim odrosty a už mě to nebaví chtěla bych takovou alespoň hnědou nebo alespoň trochu světlejší než černou. V této době ani nemůžu ke kadeřnici a pouštět se do toho doma chemicky se mi nechce a tak jestli to nejde nějak přírodní cestou? Barvim si je šampónem pallete který se má vymýt po 24 umytí ale samozřejmě se to vůbec nevymývá tak prosím o pomoc!!!

Prirodni cesta z tmave barvy na svetlou barvu neexistuje.

A domaci experimenty nedoporucuju, tak z 90% zustanete s oranzovymi vlasy.

Takze kdyz uz jste to vydrzela tak dlouho, tak vydrzte i dal a pak se sverte do rukou odbornika 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1312
23.2.21 19:03

Palette šampon se musí nechat odrůst, já používala tmavé červený a rok mi trvalo než jsem se toho zbavila. Až to bude možné, tak bych se obrátila na kadeřnici, ono domácí procedura by nemusela dopadnout dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
23.2.21 19:30

Můžeš si pozvat kadeřnici domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu