Reklama

Odběr krve - krevní obraz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 17:16
odber krve - krevni obraz

Ma dcera byla na odveru krve s tím, ze ji doktorka dala jeden papir, ktery jim tam na krvi nechá a oni pošlou naší doktorce výsledky. Volala jsem doktorce (jak bylo domluvene) hned druhy den po odběru, zda uz přišly vysledky a ona na to, že přišla jen biochemie a že jeste potřebuje, aby ji poslaly krevni obraz a at si zavolám pristi tyden znovu. Tak ted sem zmatena, papir byl pouze jeden. Ten krevní obraz je neco jineho, co jsme nedostali? Nebo nam ho zapomněla dat?

Reklama

Reakce:

luccifera
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 16.08.18 17:18

Tak zalezi, co bylo na papiru zaskrtle za analyzy, muzou delat toho spoustu, co se vejde na jeden papir - nejdpise zadanku

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 8 inzerátů 16.08.18 18:58

Na jedné žádance - papíru může doktor zaškrtnout více krevních testů, a ty trvají podle náročnosti různě dlouhou dobu. Takže některé výsledky mudr už má, ty ostatní budou až po neděli…

leryl
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 26.08.18 19:33

Krevní obraz je hotový asi za 2 minuty, to biochemie trvá déle . Doktorka jen neměla výsledek v ruce.
Jinak žádanky jsou různé ,většinou je na jedné vše ,jak KO, biochemie, transfuzka, sérologie ,imunologie .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama