Odběr krve - štítná žláza - jde zjistit těhotenství?

Anonymní
15.8.11 19:55

odběr krve-štítná žláza-jde zjistit těhotenství?

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli jde zjistit těhotenství pokud mi vezmou krev( na štítnou žlázu)?

Jde mi o to že mám známou která pracuje s krví a chodím k ní když mi má vzít krev-léčím se se štítnou žlázou. Může s té krve zjistit i to že jsem těhotná?- nechci aby to věděla. A nebo když ji donesu lístek kde má zaznačeno co z krve má zjistit(nějaké ty hodnoty štítné žlázy tak nemůže vidět to že jsem těhotná? Doufám že chápete jak to myslím. Pracuje taky někdo s krví kdo by to s jistotou věděl? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23924
15.8.11 20:06

Pokud udělá zkoušku na HCG tak to pozná. Pokud bdueš mít zaškrtnuto na žádance HCG, musí ten test udělat a bude to vědět. nebo pokud jsi v té stejné laboratoři už na HCG byla, tak jí to v PC pod tvým RČ taky vyjede… Ale pokud nemá podezření, tak pochybuji, že by ze své iniciativy zkoušela i testy na HCG :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.8.11 20:12

Ne zašktnuto mám pouze to na tu štítnou žlázu. HCG ne. Takže by to neměla nějak zjistit? Jinak na HCG už jsem odběry jednou měla ale to už před 2lety a byly negativní, tak myslíš že mohla zjistit nějak podle toho nebo by fakt musela sama od sebe udělat testy na to HCG?

• Nahlásit
  • Citovat
15460
15.8.11 20:15
Anonymní píše:
Jinak na HCG už jsem odběry jednou měla ale to už před 2lety a byly negativní, tak myslíš že mohla zjistit nějak podle toho nebo by fakt musela sama od sebe udělat testy na to HCG?

Troufám si říct, že Kami to myslela tak, že pokud jsi v té laboratoři už byla na HCG při TOMTO těhotenství… Hodnoty by byly už zadané v počítači a známá by je tedy viděla. Pokud jsi tam byla před dvěma lety, hodnoty jsou zcela neaktuální a současné těhotenství z nich zjistit nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71941
15.8.11 20:37

Jinak řečeno, pokud nebude zvědavá, tak to nezjistí… pokud by zvědavá byla, tak ty testy na HCG může udělat i když je nemáš v žádance, pokud tedy bude ten den v práci a bude tvoji krev zpracovávat ona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9940
15.8.11 20:52

přesně tak-musela by ona sama ze své zvědavosti, ze své iniciativy, sama pro sebe si to schválně nechat změřit. Pokud udělá opravdu jen to, co jsi jí zaškrtla, tak to vědět nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marketula
26.4.13 10:28

Dobry den chci se vas zeptat byla jsem na odber krve nedostavila se menstruace a doktorka mi dalsi den napsala email vypada to ze jste tehotna prilezitostne se zastavte. muzu byt opravdu tehotna. o miminko se snazime pres dva roky takze bych byla nadsena kdyby to vyslo. dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
55849
26.4.13 10:40

Můžeš :mrgreen: zavolej si tam a zeptej se kdy máš přijít…a klidně at ti řekne hodnotu HCG :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucka 58
5.5.13 18:17

štítná žláza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda z odběru krve na štítnou žlázu, by se poznala i rakovina štítné žlázy? Nebo jen sonem? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama